Viva - čalúnená posteľ

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Čalúnené postele sa stali hitom nielen pre pohodlie či priestrannosť lôžkovej časti, ale tiež vďaka jedinečnému dizajnovému efektu, ktorý v spálni vyvolajú. Inak tomu nie je ani pri posteli Viva, ktorej čelo s moderným motívom štvorcov dosahuje výšku 116 cm.

Okrem čela upúta Viva tiež elegantným robustným rámom o sile 7 cm. Zvoliť si môžete buď variantu na nožičkách vo výške 10 či 15,5 cm, alebo prevedenie Box s praktickým úložným priestorom. Vďaka výške bočníc 40 cm vedúcich až na zem a k podlahe do neho môžete umiestniť periny či všetko ďalšie podľa potreby.

Navštívte vybranú predajňu PreSpánok a vyberte si farebný variant, ktorý bude zodpovedať vašim predstavám a ladiť so spálňou. Vybrať si môžete z rôznych druhov materiálov od textilu, až po koženku či samotnú kožu. Či už si zvolíte akýkoľvek farebný variant, materiál či konštrukciu, budete mať s posteľou Viva istotu, že váš spánok bude plnohodnotný. Naši spánkový odborníci vám radi pomôžu aj so správnym výberom matraca či ďalších potrieb pre zdravý spánok.

Technické parametre

Výška čela: 116 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 40 cm
Vlastná výška bočnice: 30 cm
Sila rámu postele: 7 cm
Záruka: 2 roky


Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine . Možností a kombinácií ale existuje oveľa viac!

Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Postele a rošty PreSpanok

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Lisa, 14. 8. 2018

určite odporúčam, kvalitný a pohodlný výrobok.

Zatial ziadne

Pre 0 ľudí z 0 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE