Visco Star Soft - anatomický vankúš z lenivej peny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Snímatelný potah áno
Praní 60 °C
Potah Luxusný poťah Microcare s obsahom acetátového vlákna pri styku s vlhkosťou (pot, vzdušná vlhkosť) vzniká chemická reakcia, pri ktorej sa uvoľňuje kyslík, pôsobiaci ako prirodzené čistiace činidlo. zmes polyesteru a bavlny
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena

Tento vankúš napomáha predchádzať: Vankúše z lenivej peny napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Stuhnutiu krčných svalov Vďaka materiálu, ktorý sa prispôsobuje tvaru hlavy, dochádza k okysličeniu a uvoľneniu šijových svalov.
Nedostatočnému prekrveniu krčných svalov Lenivá pena sa vyznačuje nízkou elasticitou a vďaka tomu sa prispôsobuje tvaru hlavy a krku bez toho, aby vytvárala protitlak.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Lenivá pena zaisťuje anatomicky správnu polohu počas spánku a antidekubitný efekt materiálu umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Tropico

Popis

Tento vankúš má výbornú tvarovú pamäť a pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Tým sú docielené ideálne elastické vlastnosti potrebné pre dokonalé uvoľnenie krčného svalstva, svojimi vlastnosťami je vhodný ako prevencia bolestí v oblasti krčnej chrbtice. Tuhosť SOFT – mäkký, vhodný pre tých, ktorí uprednostňujú nízke a mäkké vankúše.


Môže Vás zaujímať

Prečo je dôležitý vankúš?

Podobné produkty nájdete taktiež tu

Vankúše z pamäťovej peny Tropico

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne