Klasické vankúše

Klasické vankúše TEMPUR

Vankúše TEMPUR z kolekcie klasicky tvarovaných vankúšov sú vhodné pre akúkoľvek polohu spánku a dostupné v troch tuhostiach. Vyberať môžete tiež z rady poťahov vrátane doplnkových úprav ako Washable a Climate.

vo filtri: 3

od do

TRADITIONAL - vankúš z materiálu TEMPUR

TRADITIONAL - vankúš z materiálu TEMPUR

Vankúš TEMPUR Traditional prináša vynikajúci komfort a potrebnú oporu.

144 € 144 € 144 €
Detail produktu

Comfort Original - vankúš z materiálu TEMPUR

Comfort Original - vankúš z materiálu TEMPUR

Vankúš poskytujúci oporu v ľubovoľných polohách.

144 €
Detail produktu

Comfort Cloud - vankúš z materiálu TEMPUR ES

Comfort Cloud - vankúš z materiálu TEMPUR ES

Vankúš TEMPUR Comfort Cloud prináša komfortnú mäkkosť a potrebnú oporu vďaka materiálu TEMPUR ES.

169 €
Detail produktu
Hore

Výber správneho vankúše znamená zvýšenie kvality Vášho spánku. Odpovedajúce vankúš zabezpečuje správnu oporu krku a Vaše telo i hlava tak odpočíva v pohodlnej a najlepšej možnej polohe. Pre niekoho môže výber toho pravého vankúše znamenať úľavu od bolestí a kŕčov svalov, koniec nespavosti alebo chrápanie. Výber vankúše teda určite nepodceňujte.

Pre najvyššiu možnú hygienu a sviežosť počas spánku sú všetky vankuse TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Vďaka tomu sú vhodné pre alergikov, neobsahujú žiadne bežne známe alergény ani škodlivé látky (certifikát o splnení noriem Oeko-Tex® 100). Poťahy všetkých vankúšov TEMPUR je možné sňať a vyprať.

Klasický komfort vankúšov TEMPUR

„Klasicky tvarované vankúše vhodné pre všetky polohy spánku s oporou ortopedického vankúša...“

TEMPUR ponúka široký sortiment klasických   vankúšov a vždy tak má vankúš, ktorý je pre Vás ten pravý, nech sú ich Vaša obľúbená poloha spánku alebo nároky na tuhosť vankúše akejkoľvek.

Pokiaľ chcete klasický tvar a zároveň pocit opory ergonomického vankúše počas Vášho odpočinku alebo spánku, vyberte si niektorý z klasicky tvarovaných vankúšov TEMPUR.

Vankúše sú vyrobené s vnútorným vakom, obsahujúcim malé mikro vankúšiky TEMPUR. Vybrať môžete navyše z radu prevedení poťahov a tuhosťou pre Vami preferovaný pocit.

Vankúše TEMPUR pre všetky polohy spánku Klasický vankúš vhodný pre všetky polohy spánku
Záruka a certifikácia NASA Klasických vankúšov TEMPUR

Technológia Breeze a EasyClean vankúšov TEMPUR

Vankúše TEMPUR s technológiou BreezeUnikátny materiál TEMPUR Climate v kombinácii so špeciálnym 3D povlakom s otvorenou štruktúrou prepožičiava vankúši TEMPUR Breeze jedinečnej mikroklímu okolo hlavy a krku. Vankúš lepšie odvádza vlhkosť a dodáva pocit svěžejšího spánku.

Vankúše TEMPUR s technológiou EasyCleanVankúš TEMPUR EasyClean je vyrobený zo špeciálneho materiálu Washable. Vďaka tomu môžete celý vankúš prať v práčke na 60° C a sušiť v sušičke. Vankúš EasyClean Vám tak umožňuje zachovať najvyššiu hygienický štadardom.