Vankúš TEMPUR Traditional + vankúšový sprej

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál TEMPUR
Praní 60°C
Potah Poťah je vyrobený zo 100% bavlny, neobsahuje žiadne škodlive látky a nepredstavuje žiadne riziko pre zdravie. Umožňuje rýchly odvod potu a udržuje tak priaznivú mikroklímu v lôžku. 100% bavlna
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, vaňkúš je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena
Dieťa

Tento vankúš napomáha predchádzať: Vankúše z materiálu TEMPUR napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Stuhnutiu krčných svalov TEMPUR sa vplyvom teploty tela prispôsobuje tvaru hlavy, tým dochádza k okysličeniu a uvoľneniu šijových svalov.
Nedostatočnému prekrveniu krčných svalov Materiál TEMPUR je charakteristický nízkou elasticitou a vďaka tomu sa prispôsobuje tvaru hlavy a krku bez toho, aby vytváral protitlak.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Termosensitívny materiál TEMPUR zaisťuje anatomicky správnu polohu počas spánku a antidekubitný efekt materiálu umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Chrápaniu Štúdia vykonaná medzi užívateľmi vankúšov TEMPUR preukázala, že u nich dochádza k významnému zmierneniu chrápania.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

Vankúš TEMPUR® Traditional tradičného tvaru navádza k objatiu a vyhovuje všetkým polohám v spánku.

Vankúš je dostupný v 3 variantách: mäkší, stredne tuhý a tuhší. Jednoducho si vyberte vankúš, ktorý Vám najlepšie vyhovuje.

Vankúš je antialergický, antiroztočový a antimikrobiálne ošetrený, aby predchádzal vzniku a množeniu mikroorganizmov a udržiaval čerstvosť.

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah je vyrobený zo 100%nej bavlny. Poťah spĺňa normy certifikátu Oeko-tex® 100, čo znamená, že bol testovaný na prítomnosť škodlivých látok a nepredstavuje žiadne riziko pre zdravie.

• Vyrobený z materiálu TEMPUR pre vynikajúcu comfort a podporu.
• S tradičným tvarom nabádajícím k objatí vyhovujúce všetkým spánkovým polohám.
• Dostupný v mäkkej, stredne tuhé a tuhé verzii.
• Vankúš je hypoalergénny a neobsahuje žiadne všeobecne známe alergény.
• Vankúš je antimikrobiálne ošetrený aby predchádzal vzniku a množeniu mikroorganizmov a udržiaval sviežosť.
• Atraktívny poťah je vyrobený zo 100% bavlny.
• Poťah možno ľahko sňať a prať v práčke.
• Poťah je certifikovaný podľa noriem Oeko-TEX 100, čo znamená, že u neho bolo vykonané testovanie na prítomnosť škodlivých látok a nepredstavuje tak žiadne zdravotné riziko.

Vankúš obsahuje separačný povlak, ktorý zvyšuje životnosť vankúša. Chráni jadro, aby sa na neho lepšie dával poťah a tiež chráni jadro pred odieraním a drolením výplne.

Vankúš kúpite ako sa separačným povlakom tak s poťahom vankúša.

Vôňa na vankúše v spreji
Sprej na vankúš s príjemnou a upokojujúce vôňou. Obsahuje voňavé extrakty tvoriace jedinečné aróma, ktoré pred zaspaním navodí príjemnú a prevoňanú atmosféru. Návod na použitie: Raz alebo dvakrát vystreknite na vankúše a asi minútu počkajte, než na vankúš položíte hlavu a uložíte sa k spánku alebo k odpočinku.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Vankúše Vankúše TEMPUR TEMPUR

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne