Vankúš Bio Double + vankúšový sprej 50ml

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál bio pena
Snímatelný potah áno
Praní 40°C
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena
Dieťa

Tento vankúš napomáha predchádzať: Vankúše z bio lenivej peny napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Stuhnutiu krčných svalov Vďaka materiálu, ktorý sa prispôsobuje tvaru hlavy, dochádza k okysličeniu a uvoľneniu šijových svalov.
Nedostatočnému prekrveniu krčných svalov Lenivá bio pena sa vyznačuje nízkou elasticitou a vďaka tomu sa prispôsobuje tvaru hlavy a krku bez toho, aby vytvárala protitlak.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Lenivá bio pena zaisťuje anatomicky správnu polohu počas spánku a antidekubitný efekt materiálu umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

Vankúš Bio Double sa vďaka pamäťovej peny dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku pre vynikajúcu oporu a komfort. Naviac ponúka dve rôzne strany, každú s inou tuhosťou, umožňujúci výber ideálneho pocitu ležanie. Strana z bio pamäťovej peny (zelená) je navyše obohatená esenciálnymi olejmi pre pokojnejšiu a príjemné zaspávanie. Zároveň je vankúš Bio Double úplne antialergénny a to aj vďaka poťahu s úpravou Probiotic aktívne obmedzujúce výskyt roztočov.

Vôňa na vankúše v spreji
Sprej na vankúš s príjemnou a upokojujúce vôňou. Obsahuje voňavé extrakty tvoriaci jedinečná aróma, ktoré pred zaspaním navodí príjemnú a prevoňanú atmosféru.
Návod na použitie: Raz alebo dvakrát vystreknite na vankúše a asi minútu počkajte, než na vankúš položíte hlavu a uložíte sa k spánku alebo na odpočinok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne