Thalia - čalúnená posteľ

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Posteľ Thalia z kolekcie Perfection si vašej pozornosť získa pre svoje vysoko elegantné prevedenie aj zmysel pre detail. Už na prvý pohľad je prísľubom príjemného spánku, odpočinku i leňošenie vďaka vysokému čelu tvorenému z dvoch samostatných vankúšov.

Každý pre seba žiadame len to najlepšie a ak dôjde na otázku kvalitného spánku, nemali by sme sami seba v tomto ohľade klamať. Vďaka tomuto lôžku vám nebude chýbať energia a každé ráno sa budete prebúdzať s úsmevom.

Ponúkame vám možnosť vybrať si z troch materiálov a to z kože, koženky alebo textilu. Rovnako nechýba ani možnosť voliť medzi rôznorodými farebnými odtieňmi, medzi ktorými určite nájdete presne taký, ktorý sa bude hodiť do vašej spálne. Prednosťou postele nie je len výrazné čelo, ale aj hladké bočnice a kovová podnož, ktoré posteli dodáva na eleganciu. Snímateľný poťah na suchý zips je praktickou súčasťou lôžka, ktorá vám iste príde vhod. Ak sa rozhodnete posteľ doplniť o nočné stolíky, odporučíme vám staviť na hranatú klasiku, ktorá bude v príjemnom kontraste s kovovými nožičkami.

Čelo tvoria dva samostatné "vankúše" vrátane kontrastné paspula, bočnice a predné čelo hladké so snímateľným poťahom na suchý zips, v rohoch spojené do pokosu bez paspula, podnožie kovové.

CENA MODELU NA OBRÁZKU:
Výška čela: 133 cm
Látka: x-211/ort
Cena postele bez matracov.

Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine . Možností a kombinácií ale existuje oveľa viac!

Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne