TEMPUR-FIT Light - letná prikrývka

Technické parametre

Praní 40°C
Potah Jemná, hladká luxusná tkanina zo 100% bavlny je veľmi ľahká, splývavá a príjemná na dotyk. 100% bavlna
Plnění přikrývky Technológia TEMPRAKON ® z mäkkého páperia podšitého vrstvou supermoderných miniváčkov zvaných Thermocules ™ ukladá a uvoľňuje nadmerné telesné teplo tak, aby udržala teplotu i vlhkosť vášho lôžka v optimálnom rozpätí vhodnom pre pokojný spánok. prachové perie
Záruka 3 roky

Doporučenie

Lôžkovina je vhodná pre:
Muž
Žena
Dieťa

Lôžkovina napomáha predchádzať:
Nadmernému poteniu v lôžku Konštrukcia a materiál prikrývky rýchlo odvádza od tela vlhkosť a po celú noc zabezpečuje suchú mikroklímu v lôžku potrebnú pre nerušený a pokojný spánok.
Problémom s termoreguláciou Ani zima, ani horúco - skrátka "tak akurát". Termoregulačný materiál Outlast s funkciou "klimatizácia" lôžka sa dokáže perfektne vysporiadať so zmenami teplôt v spálni v priebehu noci.
Nekľudnému spaniu Vlastnosti prikrývky zaisťujú vhodnú mikroklímu v lôžku potrebnú pre pokojný a nerušený spánok a eliminuje tak počas noci prebúdzanie, prevaľovanie a otáčanie.

Popis

Prikrývka plnená páperím s technológiou TempraKON ® v prevedení LIGHT vhodnom pre letnú sezónu a pre teplejšie sezóny obsahuje 100 g náplne na meter štvorcový. Prešívaná do štvorcov. Túto prešívanú prikrývku odporúčame pre spanie pri teplotách medzi 18 ° C a 24 ° C.
Prešívaná prikrývka s páperím TEMPUR-FIT ™ ukladá a uvoľňuje nadmerné telesné teplo tak, aby udržala teplotu i vlhkosť Vášho lôžka v optimálnom rozpätí vhodnom pre pokojný spánok. Pretože je odstránené kolísanie teplôt v priebehu noci, zmenšuje sa pravdepodobnosť, že by ste sa zobudili, pretože je Vám príliš chladno alebo príliš teplo.
Príliš chladno ...? Príliš teplo ...? S prešívanou prikrývkou s páperím TEMPUR-FIT ™ tak akurát ...!
Tepelne regulačný materiál TempraKON ® použitý v prikrývke TEMPUR-FIT ™ sa skladá z mäkkého prachového peria podšitého vrstvou supermoderných minivačkov zvaných Thermocules ™. Ako sa Vaše telo zahrieva, tisíce minivačkov Thermocules ™ pohlcujú nadmerné teplo. Keď Vaša telesná teplota klesne, zachytené teplo je uvoľnené späť k Vám. Tento proces pokračuje po celú noc a vytvára mikroklímu priaznivú pre zdravý a pokojný spánok.
- Obmedzuje prehrievanie a nočné potenie vďaka využitiu technológie TempraKON ®
- Prispôsobí sa potrebám Vašej tepelnej pohody - pohltí prebytočné teplo.
- Je naplnená páperím prvotriednej kvality, čo je čisto prírodný izolačný materiál
- Patentovaná technológia vyvinutá v NASA
- Pomáha k pokojnejšiemu spánku


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Letné lôžkoviny TEMPUR

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne