Supragel Hard - matrac s gelovými segmentami

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál gél
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 22 cm
Potah Špeciálny materiál poťahu Intense for man na strane pre partnera, obsahuje rastlinné extrakty napr. z brezy absorbuje teplo a ochladzuje telo. zmes polyesteru a bavlny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 5 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Gélová matrace napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Vďaka unikátnym vlastnostiam materiálu jadra dochádza počas spánku k uvoľneniu a zmiernenie bolestí bedrovej a krčnej chrbtice.
Bolestiam kĺbov Gélová matrace umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Tuhnutiu svalstva Ložná plocha gélových matracov stimuluje akupresúrne body, ktoré napomáhajú uvoľniť svalstvo počas spánku.

Výrobca

Geltech

Popis

Kvalitný matrac strednej tuhosti, ktorý uspokojí široké spektrum užívateľov – odporúčame predovšetkým pre mladých (do detských izieb – pre mládež a dorast). Nosné jadro tvorí odolná pena Flexifoam® novej generácie. Gélové výplne v bedrovej časti sú konstrukčne riešené tak, aby dokázali plne reflektovať i vyššiu telesnú hmotnosť a usmerňovali tento tlak tak, aby nedochádzalo k narušeniu spánkového pokoja vplyvom preležania.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne