SUPER FOX BLUE 18 cm Classic / Wellness 1 + 1 - Pružný matrac

Technické parametre

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
4 (tvrdý)
Nosnost 135 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 6 rokov na jadro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Tropico

Popis

Pokiaľ chcete tuhosť ale bez pamäťovej peny a s väčšou pružnosťou, ste na správnej adrese. Hybridné pena Blue spája tie najlepšie vlastnosti studenej aj pamäťovej peny a latexu: Je pružná, priedušná, má optimálnu tuhosť, vynikajúci termoreguláciu, pomáha obmedziť potenie a je super odolná. Matrac budete milovať!

• Super Fox Blue Classic - variant s masívnou rovnou hybridnou penou Blue pre vyznávačov klasiky
• Super Fox Blue Wellness - variant s jemnou relaxačný masážny profiláciou pre spánkové gurmánov

Jadro matraca tvorí hybridný pružná pena: Elastická vrstva, zvyšujúce odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu. Ďalej studená pena Flexifoam® HR-XF. Super pružná studená pena napomáha správnej termoreguláciu a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa pri spánku budete ľahko otáčať.
Druhá strana matraca je vyrobená z húževnatej studenej peny. Robustná konštrukcia zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7-zónové konštrukcie. Má 7 zón so špeciálnou profiláciou CubeCare v tvare kociek. Pomáha zabrániť pocitu preležaniu - každá kocka reaguje samostatne. Navyše je veľa pružná - budete sa ľahko otáčať.
Ramenné kolísky pre uvoľnenie ramena oceníte najmä pri spánku na boku. Zosilnená panvovej zóna matrac - oblasť s koncentrovaným tlakom je obzvlášť odolná.
Funkčné antibakteriálne poťah s Thermo & Air Control zabezpečuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia či prílišného ochladzovanie. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Prešitý klimatizačné vrstvou dutého vlákna. Snímateľný, deliteľný a prateľný (60 ° C).

V čom je Super FOX Blue iný ..?
Kráľ rodinných matracov v plnej kráse svojho pohodlia, avšak vo variante bez pamäťovej peny, zato so zvýšenou pružnosťou. Navyše pridáva ešte vyššiu vzdušnosť (roztoče totálne v ofsajde) a termoreguláciu (schladí aj horúcu krv + obmedzí potenie). Ako tiež inak - u lišáckých matracov už ste na pohodlie a benefity zvyknutí. Opäť v podobe jednoduché a cenovo dostupné, konštrukcia z prvotriednych materiálov. Robustná základňa sa zdravotné profiláciou a tuhá, pružná medzivrstva, obe zo studenej peny, servírujú modrú plochu na ležanie z hybridnej peny (to je materiál, ktorý v sebe spája to najlepšie z latexu, studenej peny a pamäťovej peny). Vďaka veľkému výberu variantov padne každému. No, ale ak nechcete zľaviť zo svojej obľúbenej pamäťovej peny, potom choďte cestou staré známe Super Fox.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne