Set postele Mariam vr. roštov a matracov

Technické parametre

Materiál lamino
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Základný materiál pre výrobu postele Miriam je eko-drevotriesková doska laminovaná v dezéne Dub Creme alebo Biela Werde v hrúbkach 18 a 36 mm. Vlastný laminát je silno impregnovaný, teda tento materiál je veľmi odolný proti bežnému opotrebovaniu a jeho životnosť môžme považovať za nekonečnú. Všetky hrany sú opatrené vysoko odolnými ABS hranami v hrúbkach 1 nebo 2 mm.

Dno úložných priestorov a bočných zásuviek je z bieleho sololitu, hrúbky 3,3 mm. Nosné latky pre posteľové rošty sú vyrobené z masivneho smreku a dajú sa pripevniť v niekoľkých výškach k bočnici postele z dôvodu optimálneho nadstavenia výšky ležnej plochy lôžka.

Rozmery

Rozmery postele sú uvedené nižšie. Celkovú výšku ležnej plochy tvorí výška vybraného matraca a výška roštov uložených na latkách pripevnených k bočnici postele. Doporučujeme preto výšku ležnej plochy vybranej postele konzultovať s obchodníkom PreSpanok.

Výška hlavového čela: 100 cm
Výška nožného čela: 45 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 45 cm
Vlastná výška bočnice: 21 cm
Sila rámu postele:36 mm

Vlastné rozmery postele:
168x219 cm pre matrac 160x200 cm
188x219 cm pre matrac 180x200 cm

Úložné priestory a nočné stolíky

Posteľ Miriam je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe bočnej zásuvky alebo úložného boxu pod posteľou prístupného z hornej časti postele.

K posteliam ponúkame tiež praktické nočné stolíky v dekore postele, s ktorými je možné vytvorit jedinečný interiér celej spálne.

Posteľ je štandardne dodávaná vr. 2ks základného smrekového roštu a 2 ks matracov Duo Plus Visco . Doporučujeme priobjednať montáž postele, ktorá je zložitejšia a trvá cca 2 hodiny. Súčasťou balenia je montážný návod pre prípad, že sa rozhodnete posteľ zmontovať sami.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne