SET boxpring KANSAS + matrac BORDATO

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Výška matrace 15 cm
Výška jádra 13 cm
Záruka posteľ 5 let; matrac 2 roky

Popis

Posteľ Kansas je vyrobená z materiálov so zvýšenou priedušnosťou pre váš svieže spánek.Kvalitní materiály a ich spracovanie zaručujú vysokú životnosť konštrukcie setu Kansas, aby ste si mohli zdravý spánok užívať, čo najdlhšie.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Výška čela: 115 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 30 cm
Výška nožičiek: 15 cm
Výška łóżka plochy: 54 cm
ROZMERY POSTELE: 191 × 207 cm
Pri doľahnutie na matraci Adam budete mať pocit pevnej opory, ktorá sa prispôsobí krivkám vášho tela. Matrac je tak ideálny pre tých z vás, ktorí preferujú tvrdšie pocit pri ležaní.
Matrac Bordato s anatomickým prešitím poťahu do piatich zón skvele kopíruje vaše telo pri ležaní a prináša kvalitnú oporu pre každú časť tela. Tým je zaistený väčší odpočinok pre vaše unavené svaly a lepšiu regeneráciu vášho tela. Monoblok kvalitnej peny vo vnútri matraci s kombináciou 2 centimetrov pamäťovej peny v poťahu prináša mäkký príjemný pocit pri zaspávaní, ale už pevný pocit pri samotnom ležaní.

Nemusíte sa báť ani prachu ani roztočov. Poťah je antialergénny a je preto vhodný aj pre alergikov. Vlákno poťahu chráni jadro matraca pred prachom a nečistotami. Užiť si tak môžete pokojnejší a hlbší spánok v čistejšom prostredí. Matrac je vzdušná a priedušná pre sviežosť pri každodennom spánku.

Matrac sa môže pýšiť talianskou kvalitou, za ktorou stojí ručná výroba a dohľad najväčších odborníkov. Matrac Bordato je jednoducho kvalita za dostupnú cenu. Príďte si ju vyskúšať na nejakú z našich predajní PreSpánok, naši odborníci vám určite radi poradia s výberom.

Kľúčove vlastnosti

• Tuhý matrac s pocitom pevnej opory
• Pamäťová pena v poťahu pre lepší relaxáciu
• Priedušný a odolný poťah zaišťujúci zdravé prostredie


Ceny sú uvedené za základné kategórií poťahových látok (Savana). Ceny k ostatným kategóriám poťahových látok (Bahama, Lofty, Lama, Oxford, Vienna, Orion, Napoli, Sofia), Vám radi oznámime na e-mailu info@prespanok.sk

Vzhľadom k charakteru KONŠTRUKCIA, bohužiaľ nie je možné K tomuto setu ZAISTIŤ Osobný odber na predajni. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. ODPORÚČAME AJ OBJEDNAŤ BALÍČEK DOPRAVY SUPREME, KTORÝ OBSAHUJE MONTÁŽ POSTELE.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Čalúnené postele Kontinentálne postele

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne