SET boxpring KANSAS + matrac ADAM

Technické parametre

Materiál studená pena
Záruka posteľ 5 let; matrac 6 let

Popis

Posteľ Kansas je vyrobená z materiálov so zvýšenou priedušnosťou pre váš svieže spánek.Kvalitní materiály a ich spracovanie zaručujú vysokú životnosť konštrukcie setu Kansas, aby ste si mohli zdravý spánok užívať, čo najdlhšie.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Výška čela: 115 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 30 cm
Výška nožičiek: 15 cm
Výška łóżka plochy: 54 cm
ROZMERY POSTELE: 191 × 207 cm
Pri doľahnutie na matraci Adam budete mať pocit pevnej opory, ktorá sa prispôsobí krivkám vášho tela. Matrac je tak ideálny pre tých z vás, ktorí preferujú tvrdšie pocit pri ležaní.
Ak by vám časom tuhosť nevyhovovala, nevadí. Matrac ponúka na výber dva rôzne pocity, vďaka rôznym penám všitým do poťahu. Nie je tak nič jednoduchšie ako matrac otočiť a získať tak nový pocit pri ležaní. Matrac vám zaistí skvelú oporu po celú noc a tým aj vytúžený odpočinok a pohodlie.

Máte strach z roztočov, prachu a ďalších alergénov? Matrac Adam je antialergénne. Vlákno poťahu bráni prenikaniu prachu hlboko do matraca a nevytvára živné prostredie pre roztoče. Matrac je tak vhodné pre alergikov a zaisťuje zdravšie prostredie pre váš spánok. Zároveň poťah matraca skvele absorbuje vlhkosť, to pomôže zabezpečiť kvalitnejší spánok, pretože sa z neho nebudete budiť celý spotení.
Matrac Adam je priedušná, vzdušná, ale aj príjemná na dotyk. Nechajte sa matracov Adam objať a užite si pohodlný spánok po celú noc.
kľúčové vlastnosti
• Tuhá matrac s pocitom pevnej opory
• objímajúci poťah s pamäťovou penou ViscoMind®
• Priedušný a odolný poťah zaisťujúce zdravé prostredie
Zloženie matraca
• Poťah strana A:
o 2 cm pamäťovej peny
• 18 cm studenej peny
• Poťah strana B:
o 1,5 cm Extra Soft peny
Ceny sú uvedené za základné kategórií poťahových látok (Savana). Ceny k ostatným kategóriám poťahových látok (Bahama, Lofty, Lama, Oxford, Vienna, Orion, Napoli, Sofia), Vám radi oznámime na e-mailu info@prespanok.sk

Vzhľadom k charakteru KONŠTRUKCIA, bohužiaľ nie je možné K tomuto setu ZAISTIŤ Osobný odber na predajni. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. ODPORÚČAME AJ OBJEDNAŤ BALÍČEK DOPRAVY SUPREME, KTORÝ OBSAHUJE MONTÁŽ POSTELE.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Čalúnené postele Kontinentálne postele

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne