Royal Natur - zónový matrac z bio peny

Technické parametre

Materiál bio pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Potah Látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien Lyocell s pužitím Vortex technologie, certifikovaný OEKO-TEX standart. Poťah má antibakteriálne a antiroztočové vlastnosti. Tencel
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z bio peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.

Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

Benab

Popis

Extra pohodlný 18 cm vysoký matrac z prírodných materiálov, naturálnej BIO peny z ricínového oleja a kombináciou FLEX - PUR o hustote 30 kg/m3.

● matrac so špeciálnym 7-zónovým odvetrávacím systémom
● obojstranne použiteľný/obojstranne dierovaný /obojstranne komfortný
● naturálna pena 40 kg/m3, komfortná mäkčená pena FLEXI FOAM 30 kg/m3
● matrac a jeho skladba zabraňuje prehriatiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku
● odporúčaný rošt lamelový


Matrac je vybavený vysoko kvalitným poťahom špičkových parametrov vyrobeného z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie. Poťah je charakteristický svojou vysokou vzdušnosťou a odvodom vlhkosti, rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca. Je prirodzene antibakteriálny, antiroztočový a certifikovaný OEKO-TEX standart zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť. Látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien Lyocell, je veľmi pevná a má dlhú životnosť. Poťah prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 250 gr/m2 je pre ľahkú údržbu odzipsovateľný a prateľný do 60 °C.

Matrac napomáha predchádzať nadmernému zaťaženiu životného prostredia. Suroviny pôvodne vyrábané z ropy sú u bio pien nahradené surovinami z prírodných olejov, ktorých získavanie je šetrné k životnému prostrediu.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Kamila Kmecová, 27. 1. 2014 16:23

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či matrac Royal Natur - zónový matrac z bio peny je 100% z prírodných zložiek alebo či obasahuje aj syntetické...koľko % tvorí prírodných zložiek a ktoré vrstvy sú prírodné lebo v zobrazení sú spodná a vrchná zelená a stred matraca tvorí biela vrstva... Je vhodný pre deti a na pevný rošt? Ďakujem
S pozdravom Kmecová


4. 2. 2014 12:06

Dobrý den,

matrac Royal Natur je zlození z dvoch vrstiev bio peny / polovica objemu matraca/ , vyrabanej nie z ropy ale z ricinoveho oleja. Jadro matraca je polyuretanova zdravotne nezavadna pena 30 kg/m3, s vyssou elisticitou.
Matrac je vhodná pre dieťa a možno ju uložiť na pevný rošt.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne