Motorové rošty do postele

Motorom polohovateľné posteľové rošty

Najvyššia trieda posteľových roštov s možnosťou plynulého polohovania použitím motora umožňuje naplno využiť všetkých zdravotných, komfortných i praktických benefitov posteľového roštu

vo filtri: 11

od do

Duostar Motor - praktický motorový rošt

Motorový rošt s 5 anatomickými zónami a 28 lamelami.

299 € 299 €
prehliadnuť produkt

Portoflex Motor - motorový rošt s extra plochým dizajnom

Motorový rošt so 7 anatomickými zónami a 28 lamelami.

569 € 569 €
prehliadnuť produkt

Tribase Motor Extra - rošt s posunom k nočnému stolíku

Posteľový rošt s posunom k nočnému stolíku.

859 € 859 €
prehliadnuť produkt

Flex 2000 motor - polohovateľný segmentový rošt

Ponúka optimálne pohodlie vďaka inteligentnému motorovému nastaveniu roštu.

1 399 € 1 479 €
prehliadnuť produkt

Primaflex Motor - základný motorový rošt

Motorový rošt s 3 anatomickými zónami a 28 lamelami.

309 €
prehliadnuť produkt

Tribase Motor Quattro Memory - rošt nastaviteľný do 16 polôh

Posteľový rošt s posunom k nočnému stolíku.

1 199 € 1 199 €
prehliadnuť produkt

Flex Cloud 3000 2 motor - polohovateľný motorový segmentový rošt

Tanierový rošt polohovateľný pomocou 2 motorov sa zmäkčenú zónou v oblasti ramien umožňujúci nastavenie tuhosti podľa individuálnych potrieb

1 449 € 1 519 €
prehliadnuť produkt

Flex 4000 4motor - polohovateľný motorový segmentový rošt

Tanierový rošt polohovateľný pomocou 4 motorov so zmäkčenou zónou v oblasti ramien umožňujúci nastavenie tuhosti podľa individuálnych potrieb.

2 649 € 2 649 €
prehliadnuť produkt

Flex 8000 Wallhugger - motorovo polohovateľný segmentový rošt

Ponúka optimálne pohodlie vďaka inteligentnému motorovému nastaveniu roštu.

3 599 € 3 399 €
prehliadnuť produkt

Flex Motor - lamelový motorový polohovateľný rošt

Lamelový rošt polohovateľný pomocou motora so zmäkčenou zónou v oblasti ramien umožňujúci nastavenie tuhosti podľa individuálnych potrieb.

524 €
prehliadnuť produkt

SuperFlex Motor - motorový polohovateľný lamelový rošt

Lamelový rošt polohovateľný pomocou motora s vysokým počtom lamiel, so zmäkčenou zónou v oblasti ramien umožňujúci nastavenie tuhosti podľa individuálnych potrieb.

743 €
prehliadnuť produkt
Hore

Lamelové alebo segmentové motorové rošty sú rošty polohovateľné použitím motora s možnosťou plynulého nastavenia polohy hlavy alebo nôh pre maximálny komfort.   Motorom polohovateľné   rošty sú vhodné pre latexové a kvalitné penové matrace.

Zdravé spanie

Najväčším benefitom polohovateľných roštov je pozitívny dopad na Vaše zdravie. &Nbsp; Možnosť plynulého polohovania a mierneho prizdvihnutie hlavy a nôh, kedy sú päty v jednej rovine so srdcom,   počas spania ponúka najzdravšie možnú polohu spánku na boku aj na chrbte.

Priaznivo pôsobí na uvoľnenie svalov v oblasti bedier, uľahčuje dýchanie a prekrvenie tkanív a prospieva kardiovaskulárnemu systému. Všetky tieto benefity znamenajú zdravšie, pokojnejšie a kvalitnejší spánok a celkovú regeneráciu nášho tela. 

Navyše v   dobe, kedy nie je motor v činnosti, dôjde k jeho automatickému odpojeniu od elektrického prúdu. Absencia elektromagnetického poľa vytvára priaznivé podmienky pre zdravé spanie.

Na pohodlie máte nárok!

Kúpte si pod vašu matrac rošt s motorovým polohovaním a doprajte si oddych, ktorý si zaslúžite. Pre pohodlné čítanie alebo sledovanie televízie už nebudete potrebovať vankúše navyše.

A pri bolesti chrbta, choroby alebo pocitu únavy nie je nič príjemnejšie než urobiť si pohodlie bez nutnosti vstávať z vyhriatej postele.

Ideálne pre všetkých, ktorí si v posteli radi čítajú, pozerajú sa na televíziu alebo leňoší a chcú viac pohodlia a komfortu.

Konštrukcia motorových roštov

Pri výbere roštov s motorovým polohovaním si vždy overte konštrukciu rámu vašej postele. Pre plnohodnotné a bezchybné užívanie motorových roštov vo dvojlôžku doporučujeme dodržať maximálnu šírku strednice (stredná oporné konštrukcie postele) 70 mm. 

Motorové rošty sú vybavené 9V batériou alebo manuálne   poistkou pre tzv.nouzový chod pre navrátenie roštu do základnej polohy aj v prípade výpadku elektrického prúdu. 

Čo rozhoduje o kvalite motorového roštu

  • konštrukcia roštu
  • počet lamiel alebo segmentových prvkov
  • možnosť nastavenia ich tuhosti
  • zmäkčená zóna pre ramená
  • počet motorov
  • šnúrový alebo bezdrôtové diaľkové ovládanie

jednoduché ovládanie

Pohodlné ovládanie roštu bez nutnosti vstať z postele pomocou ovládača, ktorý sa zavesí na bočnicu postele. Pre pocit komfortnejšieho polohovanie možno zvoliť variant s diaľkovým bezdrôtovým ovládaním.
 

Hore