Romantika Kašmír 24cm - robustný matrac + darček vankúš Lenošek

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
5 (veľmi tvrdý)
Nosnost 150 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 24 cm
Výška jádra 22 cm
Potah Cashmere prešitý dutým vláknom vysokej hmotnosti kašmír
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 5 rokov na jadro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Tropico

Popis

Vysoký robustný, ortopedický matrac s výškou 20 cm. Vysoká nosnosť a tuhosť, zvýšená opora pri vstávaní. Vhodný pre alergikov. Partnerský matrac so skvelým poťahom Kašmír Plus s prírodnými vláknami a kašmírom. Vyrobený z kombinácie pien Flexifoam, ktoré zaisťujú ortopedické vlastnosti, elasticitu, vzdušnosť a odolnosť. Stabilitu a vysokú nosnosť pridáva jadru masívna vrstva kokosových vlákien. Jadro matraca ponúka na výber dve rôzne tuhosti. Mäkšia strana s jemnou masážnou profiláciou, tuhšia strana má výstuhu zo 100% prírodných kokosových vlákien a špeciálnu 7 zónovú profiláciu. CubeCare. Každá kocka reaguje samostatne a tak pomáha predchádzať otlačeniu a pocitu preležania. Hodvábne jemný poťah Kašmír Plus s vysokým podielom prírodných vlákien. Vďaka vysokému podielu viskózy a kašmírového vlákna ponúka vynikajúcu termoregulačnú schopnosť pre komfortný spánok a obmedzenie potenia. Veľmi odolná, pevná a príjemne mäkká látka s klimatizačným prešívaním naviac obmedzuje nabíjanie statickou elektrinou pre kľudný spánok.


Doba dodania

Varianty expedované do 3 pracovných dní:
žiadne
Ostatné varianty:
do 35 pracovných dní

Varianty výrobku

1ks matraca 80x200 408 €
na objednávku

Dodanie do 35 pracovných dní

ks
1ks matraca 90x200 408 €
na objednávku

Dodanie do 35 pracovných dní

ks
1ks matraca 140x200 816 €
na objednávku

Dodanie do 35 pracovných dní

ks
1ks matraca 160x200 816 €
na objednávku

Dodanie do 35 pracovných dní

ks
1ks matraca 180x200 816 €
na objednávku

Dodanie do 35 pracovných dní

ks
Atypický rozmer rozmer a cena atypu na vyžiadanie
Celkom

Doprava od 15 €
Garancia 100% spokojnosti Garancia 100% spokojnosti
Záruka najnižšej ceny Záruka najnižšej ceny

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne