Real 14 - Moderný sendvičový matrac s rozdielnou tuhosťou strán

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 115 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 95 °C
Výška matrace 14 cm
Výška jádra 13 cm
Potah 100% polyester polyester
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitní efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
nekľudnému spanie Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci .
obehovým problémom Materiál matraca nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšiu relaxáciu svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

• Partnerský matrac z pien Flexifoam®, s rozdielnou tuhosťou strán. Vyrobený z vákuovej peny Flexifoam®, tvarovanej za studena, s rozdielnymi tuhosťami a objemami v sendvičovej konštrukcii.

• Strana RELAX HARD – tuhšia (červená strana s masážnym 7- zónovým profilom) na relaxáciu celého tela. Vyššia stredná tuhosť.
• Strana RELAX RAKETA SOFT – mäkšia – čierno-biela „DÚHA“ – použité dva materiály v jednej ložnej ploche, pre násobné uvoľnenie svalstva, tiež so 7- zónovou profiláciou.
• Potah je vyrobený z 2 samostatných častí na ľahkú manipuláciu. Prešitý PES rúnom na dobrý odvod vlhkosti.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Janko, 2. 11. 2018 14:58

Dobrý deň, je prosím vás niekde tento matrac vystavený na predajni? Za odpoveď vopred ďakujem


PreSpánok, 2. 11. 2018 15:39

Dobrý den Janko, 

jedná se o matraci z eshopového sortimentu a z kapacitních důvodů není možné tuto matraci vidět na prodejnách PreSpánok.

Na matrace zakoupené přes e-shop se vztahuje záruka vrácení peněz - kdyby jste si tedy matraci objednal a nevyhovovala Vašim požadavkům je možné jej vrátit.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne