Rady a tipy

 

Zorientujte sa ľahko v širokej ponuke produktov, značiek a výrobkov. V našej sekcii Rady a tipy nájdete množstvo doplňujúcich informácií pre výber správnej matrace, postele alebo chcete vedieť aký vybrať anatomický vankúš? Stačí si zvoliť tému, ktorá Vás zaujíma...

Nenašli ste tu odpoveď na Vašu otázku? Opýtajte sa nás priamo v našej poradni PreSpánok alebo vyskúšajte našu sekciu články PreSpánok, kde sa o zdravom a spokojnom spánku dočítate ešte viac!

Potrebujete poradiť alebo sa uistiť, že ste vybrali správne? Sme tu pre Vás, neváhajte nás preto prosím kontaktovať!


3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele so správnym matracom a vankúšom a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytuje kompletný spací systém. S výberom všetkých komponentov poradíme v tomto článku.

čítať viac

Prečo zvoliť matrac TEMPUR

Prečo sú matrace TEMPUR lepšie ako iné matrace a čím si získali priazeň miliónov spáčov po celom svete? Inovatívny materiál pôvodne vyvinutý pre pohodlie a bezpečnosť kozmonautov v NASA našiel postupne svoje uplatnenie aj v spálni. Ako ale vie ovplyvniť váš spánok?

čítať viac

Výnimočné matrace menom Stearns & Foster

Predstavujeme ucelenú radu ručne spracovaných matracov s puncom originality a luxusu menom Stearns & Foster. Nechajte sa okúzliť klasickým vzhľadom a doprajte si ten najkvalitnejší možný spánok.

čítať viac

Ako sa starať o čalúnenú posteľ

Posteľ bezpochyby patrí k najvyužívanejším kúskom nábytku v domácnosti a nie je sa preto čomu diviť, že sa roky pravidelného používania značne podpíšu na čalúnení vašej posteli. Ak chcete vášmu čalúnenému lôžku výrazne predĺžiť životnosť, nemali by ste zabudnúť na jeho pravidelnú údržbu. S tou vám poradíme v tomto článku.

čítať viac

Ako vybrať správny matrac?

Veríme, že tento stručný návod „Ako si vybrať správny matrac?“ Vám pomôže vybrať si z našej kolekcie matracov ten správny.
čítať viac

Hore