Prime - sendvičový matrac z pamäťovej peny

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 30°C
Výška matrace 20 cm
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Materiál matrace nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

Hľadáte cenovo dostupnú variantu matraca s pamäťovou penou, ktorý zaistí vysoký spánkový komfort, tak práve matrac Prime z kolekcie Enzio je pre vás ten pravý. Pamäťová pena sa prispôsobuje tvaru Vášho tela v akejkoľvek polohe a umožňuje Vám tak pohodlne odpočívať.

Matrac sa skladá zo studenej peny, ktorá poskytuje telu potrebnú oporu. Druhá ložná plocha je tvorená pamäťovou (lenivou) penou. Tá vyniká svojimi ortopedickými vlastnosťami, nevytvára protitlak na telo a uľahčuje tak prekrvenie, čím napomáha lepšej relaxácii svalstva pohybového aparátu. Matrac z pamäťovej peny je taktiež vhodný pre osoby dlhodobo na lôžku.

Jadro je opatrené separačným povlakom, ktorý znižuje opotrebovanie jadra, zvyšuje hygienu a životnosť matraca.

Snímateľný poťah príjemný na dotyk vyniká protišmykovou úpravou na spodnej časti, ktorá zamedzuje nežiaducemu pohybu matraca.

Dizajnový poťah matraca je opatrený vetracím lemom, zaisťuje maximálnu priedušnosť, zipsom a manipulačnými úchytkami.

Matrac je vákuovo balený pre jednoduchšiu manipuláciu a prepravu až ku Vám domov a zároveň je dokladom kvality použitých materiálov.

Hlavné benefity:

• Pamäťová pena v jadre
• Snímateľný poťah
• Separačný povlak
• Manipulačné úchytky
• Protišmyková úprava poťahu
• Vetrací lem
• Výška matraca 20 cm – 16 cm studená pena, 2 cm lenivá pena
• Vákuovo balené


Chcete zažiť maximálny komfort vysokého lôžka a ľahko vstávať z postele? Tak práve matrac Prime je pre vás tou správnou voľbou.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne