Prime New - Matrac s pamäťovou penou a zónovou profiláciou

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Doplňková úprava potahu Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Popis

Hľadáte cenovo dostupný variant matracov s pamäťovou penou, ktorá zaisťuje vysoký spánkový komfort? Potom práve matrac Prime New z kolekcie Enzio je pre vás tá pravá. Pamäťová pena sa prispôsobuje tvaru Vášho tela v akejkoľvek polohe a umožňuje Vám tak pohodlne odpočívať.

Penové jadro matraca poskytuje telu potrebnú oporu. Ložná plocha je tvorená pamäťovou (visco) penou. Tá vyniká svojimi ortopedickými vlastnosťami, nevytvára protitlak na telo a uľahčuje tak prekrvenie, čím napomáha lepšej relaxácii svalstva a pohybového aparátu. Matrac z pamäťovej peny je tiež vhodný pre osoby dlhodobo pripútané na lôžku.

Jadro je opatrené separačným povlakom, ktorý znižuje opotrebenie jadra, zvyšuje hygienu a životnosť matraca. Snímateľný poťah príjemný na dotyk vyniká úpravou Aloe Vera, ktorá blahodarne pôsobí na pokožku.

Matrac je dodávaný zabalený pre ľahkú manipuláciu a prepravu až k Vám domov.

Hlavné benefity:

• Poťah prateľný na 60°
• Separačný povlak zvyšujúci životnosť jadra
• Vhodný pre partnery vďaka možnosti voľby tuhosti
• Vhodný na pevný či polohovateľný lamelový rošt


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Matrace

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Jozetur, 26. 9. 2018 13:26

Dobrý deň... posielate ich vákuovo balené, alebo rozbalené...? Koľko stojí doprava? ... ďakujem. Jo


PreSpánok, 2. 10. 2018 13:37

Dobrý den,

matrace Prime New jsou dodávány v reálném rozměru, jelikož se jedná o doprodej skladových a expozičních zásob.

Dopravné je přepravní službou TopTrans za 15 EUR.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne