[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Prikrývky Prikrývka s vláknami z eukalyptového dreva a vynikajúcimi vlastnosťami Lyocell Wellness letná, 200x220 cm

Prikrývka s vláknami z eukalyptového dreva a vynikajúcimi vlastnosťami Lyocell Wellness letná, 200x220 cm

1/5
1 hodnotenie
Prikrývka Lyocell Wellness ponúka jedinečný komfort pri spánku. Lyocellová tkanina je jemná na dotyk, má skvelé termoregulačné schopnosti (v lete chladí, v zime hreje) a pritom zostáva stále rovnako pevná a odolná voči opotrebeniu. Zobraziť viac
Značka: Klinmam
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 16.10. do 20.10.
Doprava od 0,00 € ?
124,00 €
Najlacnejšie za posledných 30 dní

Lyocell

Prikrývka Lyocell Wellness ponúka jedinečný komfort pri spánku. Lyocellová tkanina je jemná na dotyk, má skvelé termoregulačné schopnosti (v lete chladí, v zime hreje) a pritom zostáva stále rovnako pevná a odolná voči opotrebeniu. Vyniká tiež skvelou savosťou, ktorá udrží suchú a sviežu mikroklímu vo vašom lôžku. Podstatou materiálu sú antibakteriálne vlastnosti, 100% biologická rozložiteľnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu a vašej pokožke. Lyocell totiž neobsahuje žiadne chemické látky a je tak vhodný pre alergikov a osoby s kožnými problémami. Ak teda hľadáte kvalitný produkt s množstvom benefitov a pozitívnych účinkov, je pre vás Lyocell Wellness to pravé.

Lyocell vyniká veľkou škálou benefitov, ktoré sú prospešné nielen pre váš spánok, ale aj vašu pokožku a planétu. Drevo je odoberané z obnoviteľných zdrojov a spracovávané bez akejkoľvek chémie. Preto je tento materiál vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou a alergiami.

 

Kľúčové vlastnosti

✔ Nezlíhavosť a dlhá životnosť
✔ Eukalyptové drevo z obnovovaných porastov
✔ Český výrobca
✔ Obmedzenie potenia a prehrievania

Technické parametre

Rozmer 200x220 cm
Verzia letná
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti
Šírka 200 cm
Dĺžka 220 cm
Atypy ? nie
Materiál duté vlákno
Poťah 40 % duté vlákno, 20 % bavlna, 40 % lyocell
Vlastnosť 200x220 cm
Záruka ? 2 roky
Pranie 60°C
Snímateľný poťah ? nie
1/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup
Nemôžem hodnotiť, pretože som objednaný tovar stále viac ako troch týždňoch neobdržala. Veľmi dlhé dodacie lehoty, dlhšie ako bolo sľúbené, sú demotivujúce a odrádzajúce od ďalšieho nákupu.