späť na zoznam aktualít

Predstavujeme exkluzívnu a inovatívnu posteľ TRIO

Posteľ TRIO je výrazom umeleckého dizajnu a kvality, ktorá v sebe kombinuje luxusný vzhľad a zároveň je navrhnutá pre ten najlepší možný spánok s cieľom zvýšiť kvalitu Vášho života. Unikátny dizajn a vlastnosti postele TRIO dávajú doteraz nepredstaviteľné možnosti a komfort, ako žiadna iná posteľ na svete!

Posteľ úplne inak

Revolučný dizajn postele s jedným centrálnym podperným bodom uprostred odstránil nutnosť akéhokoľvek okolitého rámu postele. Spáči na celom svete si užívajú možnosti polohovania svojej postele už viac ako 125 rokov, prvýkrát od tejto chvíle však môžu prelomiť obmedzenia z polohovaní iba hore.

Inovatívne vlastnosti postele TRIO umožňujú neobvykle široký rozsah polohovania a prvýkrát v histórii spánku tak môžu spáči využiť polohovanie smerom dolu pod priamou polohu v ľahu. Vďaka tomu si môžu dopriať ľahké a citlivé pretiahnutie alebo úplnú úľavu od tlaku na krčnú chrbticu pri spánku na bruchu.

Posteľ TRIO je vybavená tromi kvalitnými extrémne tichými motormi Hanning nemeckej výroby určenými špeciálne pre tieto postele. Motory sú umiestnené v oblasti hlavy, bokov a nôh pre optimálnu oporu a poskytujú perfektný komfort pre akúkoľvek pozíciu.

Posteľ pre súčasný životný štýl

S meniacim sa životným štýlom už dávno nie je spálňa len jednoúčelovým miestom pre prespanie. Naše požiadavky sa menia a v spálni a posteli trávime čoraz viac času. Spací systém TRIO je navrhnutý tak, aby dokázal tieto potreby bezozbytku naplniť, či už budete vyžadovať individuálne možnosti polohovania nezávisle na svojom partnerovi, najvyšší komfort pri sledovaní televízie, čítaní alebo práci v posteli alebo moderný sound systém zabudovaný priamo do čela postele...

Čistejšie a zdravšie prostredie pre Váš spánok

Špecifická výška postele TRIO bola zvolená s ohľadom na ľahký prístup pre upratovanie a udržiavanie poriadku a bezprašného prostredia pod vašou posteľou, bez ohľadu na to či umývate podlahu, zametáte alebo používate robotický vysávač...

Čo všetko ešte posteľ TRIO ponúka?

  • inovatívnu konštrukciupostele navrhnutú pre extrémnu výdrž v akejkoľvek pozícii aj pri sedení na kraji lôžka
  • 3 výkonné motory s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním a nastavením pamäti polôh
  • plne nastaviteľné polohovanie v oblasti hlavy, bokov i nôh
  • preťahovacie a trakčnej polohy vďaka možnosti polohovania tiež smerom nadol
  • pre milovníkov hudby variant s kvalitným sound systémom v čele postele
  • chrómované držiaky matracov, ktoré nebránia sedení na okraji lôžka
  • praktické postranné vrecká na ovládač alebo iné nevyhnutnosti
  • špeciálne profilovanú základňu pre maximálnu vzdušnosť a ventiláciu
     

Chcem vyskúšať posteľ TRIO