Dizajnové postele

Postele z masivního dřeva

Postele z kolekcie dizajnových postelí predstavujú cenovo dostupnú variantu posteľe. Svojim prevedení Vás milo prekvapí vyváženým pomerom kvality a dostupnosti, ale aj po dizajnovej stránke, kedy vie postele dodať interiéru nádych osobitosti.

vo filtri: 1

od do

Marika - postel v tradičnom designe - dub creme

Marika  -  postel v tradičnom designe -  dub creme

Posteľ Marika tradičného dizajnu z dizajnovej kolekcie PreSpánok.

199 € 319 €
Detail produktu
Hore

Nahoru

Moderný dizajn vo Vašej spálni...

Kvalitné posteľe z kolekcie Dizajnových postelí PreSpánok sú cenovo dostupnou a elegantnou variantou. Vďaka rozmanitým prevedením v podobe kónických alebo klenutých čiel posteľou v kombinácii s elegantnými rámami a dvoma farebným dezénom posteľ ľahko zakomponujete do Vašej spálne a vytvoríte tak ucelený a útulný priestor pre regerující spánok a odpočinok.

Interiér môžete naviac doplniť praktickými nočnými stolíki alebo úložnými priestormi pod posteľ.

Dezény a farebné varianty dizajnových postelí

Dezény a farebné varianty dizajnových postelí Prespánok

Povrchová úprava a prevedenie dizajnových postelí

Povrchová úprava postele v dekore Biela Werde a Dub Creme dotvára estetický elegantný dizajn, chráni posteľ a umožňuje jednoduchú údržbu.

Okrem nadčasového a moderného dizajnu ponúkajú postele kvalitné prevedenie z ekodrevotrieskovej laminovanej dosky upravené silnú impregnáciou a opatrenú odolnou ABS hranou. Takto upravené lamino je zárukou vysokej pevnosti a dlhej životnosti postele, ktorá je umocnená premyslenou konštrukciou a remeselným spracovaním. Dizajn, spracovanie a ošetrenie dosiek posteľe tak vyhovie aj náročným užívateľom.

Doplnky postelí z masívu

Kolekciu dizajnových postelí PreSpánok môžete doplniť doplnky v podobe nočných stolíkov a úložných priestorov v rovnakom dekore postele, ktoré vytvoria ďalšie praktické priestory a plochy pre odkladanie.

Hore