Kontinentálne postele - luxusné lôžka

Kontinentální postele

Kontinentálne postele čiže postele typu Box Spring sú celosvetovo obľúbené luxusné vysoké postele strednej tuhosti s veľkou variabilitou designu, ktoré poskytujú najvyšší možný komfort spánku.

vo filtri: 2

od do

Tailor - Elegantné lôžko typu boxspring

zľava
59 %
Tailor - Elegantné lôžko typu boxspring

Posteľ s jednoduchým a napriek tomu moderným desingom.

819 €
328 €
Detail produktu

Kansas - posteľová zostava

Kansas - posteľová zostava

Posteľ Kansas s elegantným vzhľadom.

688 € 688 €
Detail produktu
Hore

Kontinentálne lôžka sú luxusné vysoké postele strednej tuhosti s veľkou variabilitou designu, ktoré poskytujú najvyšší možný komfort spánku. Kontinentálne postele (čiže postele typu Box Spring) sú široko obľúbené predovšetkým na západe a nájdete ich vo všetkých štyroch-a päťhviezdičkových hoteloch po celom svete. Kontinentálna posteľ je vybavená 7-zónovými obojstrannými matracmi, ktoré poskytujú správne uloženie chrbtice počas spánku.

S kvalitným kontinentálnym lôžkom máte krajinu snov, plnú harmónie a odpočinku na dosah a môžete sa tak ľahko presunúť do rozprávkovej krajiny plnej pokoja, harmónie a pohodlia. Tieto postele urobí Váš spánok a snívanie kráľovským prežitkom elegantne, pohodlne a s noblesou... Obklopí Vás perfektne prepracovanými detailmi a príjemnými materiálmi. Pohodlný a kvalitný spánok, ktorý Vám každé ráno vyčaria dobrú náladu a úsmev na tvári, máte na dosah a nemôže ho narušiť ani to najmenšie rozprávkové „zrnko hrášku“.

Viac o kontinentálnych posteliach >