Pocket -Pružinový matrac so 4 pocitami ležania

Technické parametre

Materiál taštičkove pružiny
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Záruka 4 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Popis

Matrac Pocket z privátnej kolekcie Enzio je navrhnutý pre Vaše maximálne pohodlie, odpočinok počas spánku a nabitie novej energie pre celý nasledujúci deň.

Jadro matraca tvorí 400 taštičkových pružín (u jednolôžka), zaisťujúcich vynikajúcu oporu pre chrbticu a pohodlie. Taštičkové pružiny sú členené do 7 anatomických zón s rozdielnym pružením pre optimálnu oporu v akejkoľvek polohe spánku. Jadro je opatrené separačným povlakom, ktorý znižuje opotrebenie jadra a zvyšuje životnosť matraca.

Pružné peny tvoria ložnú plochu, ponúkajú rozdielnu tvrdosť - tuhšia strana (hnedá) a mäkšia strana (zelená). V kombinácii s dvojstranným poťahom ponúka matrac až 4 pocity tuhosti Vďaka možnosti voľby tuhosti je matrac vhodný pre partnerov, kde každý vyžaduje inú tvrdosť.

Poťah matraca zaisťuje vynikajúcu vzdušnosť a termoreguláciu počas noci. Strana Thermo 37 ° pôsobí klimatizačným efektom a obmedzuje potenie na matrac, druhá strana potom lepšie izoluje a je vhodná pre chladnejšie obdobie.

Ventilačná lem 3D mriežkou spolu so vzdušným pružinovým jadrom zaisťuje vynikajúcu vzdušnosť matraca a odvod vlhkosti z jadra a vytvára tak zdravšie prostredie pre váš spánok. Poťah je snímateľný a prateľný pre maximálne hygienický štandard.

Hlavné benefity:

• Poťah omedzujúci potenie prateľný na 60°
• Separačný povlak zvyšujúci životnosť jadra
• Vhodný pre partnery vďaka možnosti voľby tuhosti
• Vhodný na pevný či polohovateľný lamelový rošt


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Pružinové matrace

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne