Picasso - gélový vankúš

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál gél
Snímatelný potah áno
Praní 60 °C
Potah GreenStyle – poťah obsahujúce výťažky z esenciálnych olejov citrónu, levandule a eukalyptu, má hypoalergénne a antiroztočové vlastnosti. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Záruka 5 rokov

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena

Tento vankúš napomáha predchádzať: Gélové vankúše napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Gélové vankúše zaisťujú anatomicky správnu polohu počas spánku a termosensitívny materiál umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Nadmernému poteniu Konštrukcia a materiál vankúša dokáže udržať optimálnu teplotnú klímu počas celej noci.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Geltech

Popis

Vankúš modernej konštrukcie, využívajúcej prednosti viscoelastickej peny (tiež známej ako „lenivá pena"). Už tak skvelé ortopedické vlastnosti sme ešte znásobili aplikáciou gélových modulov (umiestnených v oblasti krčnej chrbtice). Vďaka 3D deformácii gélu má schopnosť veľmi dobre rozkladať tlak, takže v priebehu spánku nie je narušený krvný obeh. Nedochádza k preležaniu a spánok je pokojnejší.


Môže Vás zaujímať

Prečo je dôležitý vankúš?

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Vlado, 16. 1. 2014 20:35

Dobrý deň.
Aký je rozdiel medzi NEW PULSE 1+1 a Bio Moore Levandule z bio peny.Oplatí sa priplatiť?Anatomický znamená,že je tverovaný ako Aron - anatomický vankúš z lenivej peny,alebo má klasický tvar.Prosím,doporučte mi vankuš z lenivej peny,alebo z biopeny. Ďakujem.


17. 1. 2014 10:37

Dobrý deň,

rozdiel je v zložení peny a poťahu. Vankúš Bio Moore Levanduľa je zhotovený bio lenivej peny, ktorá obsahuje čisté prírodné oleje. Poťah vankúša aromatické účinky. Anatomický vankúš znamená, že je tvarovaný. V prípade, že si prajete priviesť viac prírody do Vašej spálne, odporučili by sme Vám vankúš Bio Moore.

S pozdravom PreSpanok Team


Vlado, 14. 1. 2014 15:48

Dobrý deň.
Mám problémy z krčnou chrbticou .Matrac používam Tropico Fox a potrebujem poradiť z výberom vankúša.Spávam na boku a chrbte.Je lepší z lenivej bio peny ,alebo gélový vankúš.A na záver,aký je rozdiel medzi vankúšom SoftGel Moore a Picassom.Ďakujem.


16. 1. 2014 13:35

Dobrý deň,

odporučili by sme Vám vankúš z lenivej peny, ktorá sa dokáže prispôsobiť tvaru hlavy, krku a šije. Rozdiel medzi vankúšom SoftGel Moore a Picasso je v zložení materiálu, poťahu, výrobcovia a veľkosti.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne