Damaškové obliečky

vo filtri: 6

od do

Obliečky Infinity - vejáriky

Drobný vzor vytkaný vejáriky v klasickom prevedení posteľných súprav prináša do Vašej spálne romantiku a luxus. Vysoká kvalita damasku Vám prinesie pohodlie a iste aj príjemné sny.

92 €
prehliadnuť produkt

Obliečky Infinity - ornament

Damaškové posteľné obliečky z najjemnejších česaných priadzí ponúka príjemný dotyk a elegantný vzhľad. Módna farebnosť, konfekčné prevedení.

92 € 92 €
prehliadnuť produkt

Obliečky Delicate - púpavy

Sú všade okolo nás. Najskôr sú ich plné lúky, ako žlté lány sa rozprestierajú kam oko dovidí a potom sa mení v krásnej bielej chumáčiky, ktoré sme ako deti radi trhali a fúkali do diaľky.

104 € 35 € 35 €
prehliadnuť produkt

Obliečky Delicate - kvety

Romantické bielej obliečky je doplnené jemným kvetinovým vzorom. Nová kolekcia TRENDY je naozajstným textilným klenotom, ktorý bude vo Vašej spálni žiariť!

86 € 86 €
prehliadnuť produkt

Obliečky Delicate - mandala

Slovo MANDALA znamená kruh - dej, ktorý sa uzavrel. Mandaly sú staré, ako ľudstvo samo. Sú to diagramy, ktoré môžeme nájsť vo všetkých kultúrach a dobách.

105 €
prehliadnuť produkt

Obliečky Dream - kvety

Doprajte si príjemné pohladenie, ktoré prežijete v našom najluxusnejším obliečky, s kvetinovým vzorom.

59 € 59 € 59 € 59 € 53 €
prehliadnuť produkt
Hore

Damaškové obliečky je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je husto tkaná, vysoko lesklá a môže mať vytkávanou vzor. Damaškové obliečky bolo veľmi obľúbené vďaka svojej vysokej kvalite a úžitkovým vlastnostiam za čias našich starých mám. Teraz sa najčastejšie používa ako hotelové obliečky. Ak chcete dať svojej spálni nádych luxusu a jemné elegancie, je toto najlepšia voľba pre Vás.