Nobless - čalúnená posteľ

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Popis

Kto si potrpí na štýlový a moderný dizajn, ten neodolá kvalitné posteli Nobless. Plnohodnotný spánok je pre naše telo i zdravie veľmi dôležitý a lôžko z kolekcie Elegance vám pre tieto účely môže ponúknuť len to najlepšie.

Na posteli Nobless určite nemožno prehliadnuť 120 centimetrov vysoké čelo v originálnom dizajne, ktoré je veľmi zaujímavým prvkom. Príjemne zaoblené tvary dodávajú lôžku šmrnc. Ponúkame vám možnosť vybrať si z niekoľkých materiálov - koženky, kože alebo textilu, nechýba ani možnosť voliť medzi pestrou paletou lákavých farebných odtieňov. Vzhľad postele tak možno veľmi ľahko prispôsobiť celkovému poňatiu vašej spálne.

Či vám v spálni niečo určite nesmie chýbať, potom sú to nočné stolíky. Tie nielenže posteľ dokonale dopĺňajú, ale zároveň robia priestor útulnejší a ponúka vám úložný priestor. Posteľ Nobless v kombinácii s nočnými stolíkmi Carrie v rovnakom farebnom prevedení sú vašou zásahom do čierneho.

Prevedenie postele na obrázku je iba ilustratívne a nemusí byť dostupné. Záleží na aktuálnej ponuke čalúnení. Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine.

Možností a kombinácií ale existuje veľa! Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne