Naomi – stvorená pre veľké priestory

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál masív
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 5 let

Popis

České výrobky majú vo svete zvuk a spája sa s nimi dlhá tradícia i kvalita výroby. Celomasívne postele sa vždy tešia veľkému záujmu pre nestarnúci dizajn a nenapodobiteľnú atmosféru, ktorú v spálňach vyvolávajú.

Presne taká je aj posteľ Naomi, novinka v kolekcii spoločnosti PreSpánok vyrobená v Českej republike. Dominantné 150 cm vysoké čelo a široká posteľná plocha určená pre veľké matrace ju predurčujú do priestranných spální, v ktorých vyniknú jej kvality. Pozornosti neuniknú ani robustné nožičky zaisťujúce dobrú stabilitu lôžka. Extrémne vysoká pevnosť konštrukcie so silou rámu 5,4 cm a zárukou piatich rokov je daná výberom najkvalitnejšieho bukového a dubového dreva. To navyše dopĺňajú kvalitné kovové spoje, vďaka ktorým dochádza k výraznému predĺženiu životnosti postele.

Naomi podľa vášho priania

Akú konečnú podobu však Naomi bude mať, je len na vás. Vyberať si môžete so širokej palety modelov aj farieb. V prípade, že si napriek tomu nevyberiete, upravíme vám Naomi podľa priania. Okrem dizajnovej podoby si môžete prispôsobiť tiež výšku postelnej plochy. Samotná bočnica meria 45 cm, ale konečnú výšku postele pre jednoduchšie a príjemnejšie vstávanie môžete ovplyvniť umiestnením roštu a matraca do potrebnej výšky.

Naomi ponúka tiež na výber z dvoch povrchových variant:• Lak, morená a lakovaná povrchová úprava - disponuje až 10 farebnými odtieňmi, vrátane veľmi obľúbenej čistej prírodnej farby. Vďaka kvalitnému laku získa posteľ trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a s pomocou bežnej údržby za pomoci suchej alebo vlhkej handričky docielite trvalo krásny vzhľad.

• Zmes oleja a vosku - olej preniká do hĺbky 1-2 mm dreva, ale vosk zostáva na povrchu, kde vytvára hebký lesk. Táto kvalitná a ekologická zmes z ôsmich olejov zanecháva rám dlhodobo krásny a veľmi jednoduchou údržbou vlhkou handričkou zachováte posteli jej dokonalý vzhľad. Pre oživenie povrchu môžete náter znovu aplikovať a predĺžiť jeho životnosť.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne