Mona - posteľ z masivu

Technické parametre

Materiál masiv
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Kto pre seba žiada len to najlepšie, mal by si pre svoj kvalitný spánok vybrať posteľ vyrobenú z masívu. Posteľ Mona sa zaujímavo riešenou konštrukciou, vás už na prvý pohľad presvedčí o svojej jedinečnosti a kvalite, na ktorú sa budete môcť kedykoľvek spoľahnúť.

Masívnemu lôžku dominuje 145 centimetrov vysoké čelo v jednoduchom, no príťažlivom dizajne. Čisté línie postele podčiarknu moderné zariadenia vašej spálne a dodajú priestoru ten správny šmrnc. Posteľ Mona môže byť vyrobená z duba, buka alebo exotického Okoume. Na výber máte hneď z niekoľkých variantov farebného morenia, vďaka čomu môžete vzhľad postele úplne prispôsobiť celkovému interiéru spálne.

Najväčšou prednosťou tohto lôžka je použitý materiál. Ten sa pýši vysokou kvalitou, ktorú prepožičiava aj danému produktu. Posteľ vám tak bude robiť spoločnosť dlhé roky. Masívna konštrukcia je zárukou dostatočne stability, pevnosti i výdrže.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejší spánok.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Oto Mihaly, 1. 8. 2017 23:02

Dobrý deň,

chcel by som sa informovať, či je cena vrátane matraca.


PreSpánok, 4. 8. 2017 09:48

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o postel MONA.

Cena za postel z masivu MONA je bez matrací a bez roštů.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Monika Macková

Zákaznický servis PreSpánok

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne