Memory Basic

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 100 kg
Snímatelný potah áno
Praní 30°C
Výška matrace 17 cm
Výška jádra 15 cm
Potah Antialergický poťah zo 100% bavlny je pre vyšší komfort prešitý tvarovaným dutým vláknom. Umožňuje rýchly odvod potu a udržuje tak priaznivú mikroklímu v lôžku. 100% bavlna
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Materiál matrace nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

Matrac Mind Memory Light je odpoveďou na Vaše nepokojné spanie a boľavý chrbát. Umožní Vám relaxovať a plnohodnotne využiť čas odpočinku a regenerácie.

Tento matrac je zhotovený z dvoch druhov kvalitných polyuretánových pien. Jadro matraca tvorí studená (pružná) pena so zvýšenou tuhosťou, ktorá zaisťuje potrebnú oporu a zároveň vzdušnosť. Ložná plocha je tvorená tzv. lenivou (visko-elastickou) penou, ktorá vyniká svojimi ortopedickými vlastnosťami. Adaptabilná lenivá pena dokonale kopíruje tvar vášho tela v akejkoľvek pozícii, nevytvára protitlak a je tak vhodná pre osoby citlivé na bolestivé miesta. Vďaka rovnomernému rozloženiu váhy pozitívne pôsobí na krvný obeh, umožňuje lepšie prekrvenie a tým pádom lepšiu relaxáciu svalstva a pohybového aparátu a umocňuje pocit odpočinku počas spánku.

Matrac je navyše vybavený antialergickým poťahom zo 100% bavlny, ktorý je pre vyšší komfort prešitý tvarovaným dutým vláknom. Ten umožňuje rýchly odvod potu a udržuje tak priaznivú mikroklímu v lôžku. Pre vyššiu hygienu lôžka a ľahšiu údržbu je poťah matraca Mind Memory Light snímateľný a prateľný.

Zobuďte sa svieži!


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

zdenka, 18. 2. 2013 12:07

rada by som vedela, koľko cm tvorí lenivá pena. ďakujem


27. 2. 2013 15:43

Dobrý deň,

matrace Mind Memory je tvorená cca 3 cm lenivej peny.

S pozdravom PreSpanok Team


Musilova, 8. 7. 2012 17:42

Dobry den,

potrebovala by som zistit cenu a dodavku matraca MIND MEMORY (kod M10) s atypickym rozmerom 90 x 210 cm. Mam zaujem o 2ks, vedeli by ste mi dat zlavu?
Dakujem za rychlu odpoved.
Pekny den,
M.


10. 7. 2012 10:52

Dobrý deň,

cena matrac Mind Memory v predĺženom rozmere 90 x 210 cm je 280 €/ks. Pri zakúpení dvoch kusov matracov Vám môžeme ponúknuť zľavu 5%.

S pozdravom

PreSpanok Team


Musilova, 8. 7. 2012 17:02

Dobry den,

potrebovala by som zistit cenu a dodavku matraca MIND MEMORY (kod M10) s atypickym rozmerom 90 x 210 cm. Mam zaujem o 2ks, vedeli by ste mi dat zlavu?
Dakujem za rychlu odpoved.
Pekny den,
M.


10. 7. 2012 10:51

Dobrý deň,

cena matraca Mind Memory v predĺženom rozmere 90 x 210 cm je 280 €/ks. Pri zakúpení dvoch kusov matracov Vám možeme ponúknuť zľavu 5%.

S pozdravom

PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

EMIL DANIŠ, 14. 3. 2013

ked si nan lahnete,je to akoby ste si lahli naozaj do peny,ale do takej,ktora sa vytvaruje podla vasho tela-konecne mam matrac na ktorej sa vyspim-mozem len odporucat

ako pise aj dodavatel-matrac splna vsetky podmienky pre kludny spanok,velmi pohodlne s na nom lezi

Pre 14 ľudí z 21 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE