Matrace TEMPUR Breeze

Viscoelastický matrac z materiálu TEMPUR

Matrace TEMPUR Breeze to je nový patentovaný TEMPUR Climate Material™ a špeciálny poťah zaisťujúce efektívný odvod nadbytočnej vlhkosti. TEMPUR® Breeze™ dostupný vo všetkých pocitových kolekciách matracov Vám tak prináša unikátny pocit sviežosti.

Hore

Inovácia vysoko účinné spánkovej technológie TEMPUR® pokračuje

Hlavnými prednosťami matracov TEMPUR® Breeze™ sú nový patentovaný TEMPUR Climate Material™ a špeciálne poťah. Tieto prvky zaisťujú odvádzanie nadbytočnej vlhkosti a prináša Vám tak unikátny pocit sviežosti. Znižovaním relatívnej vlhkosti a podporovaním prúdenie vzduchu Breeze zlepšuje mikroklímu a pomáha Vám cítiť sa aj v spánku sviežo. Aby ste mohli nájsť tú pravú matrac pre Vaše pohodlie, sú modely Breeze dostupné v kolekciách Original, Sensation aj Cloud.

Ako funguje TEMPUR BREEZE

V jadre matraca Breeze sa nachádza TEMPUR Climate Material ™ čiže TCM, ktorý počas Vášho spánku, v kombinácii so špeciálnym 3D poťahom pomáha zlepšiť mikroklímu vo Vašom okolí. Akákoľvek vlhkosť ľahko prechádza skrz 3D poťah preč od Vášho tela. Vrstva TCM s široko otvorenými bunkovými stenami potom umožňuje rýchlejší a efektívnejší presun vlhkosti a zaručuje lepšiu priedušnosť materiálu, ktoré Vám prinesú pocit sviežeho spánku a väčšieho pohodlia.

Viac o technológii TEMPUR® Breeze

Hore