Hybridné matrace Sealy

Luxusní pružinové matrace Sealy

Moderné hybridné matrace prináša okrem unikátna konštrukcia s kombináciou pružín a gélové peny tiež ďalšie inovatívne technológie pre Vás pohodlnejší a kvalitnejší spánok

vo filtri: 1

Hybrid Style - luxusný pružinový matrac

Hybrid Style - luxusný pružinový matrac

Luxusné hybridné matrace s výškou 25 cm kombinujúci pružiny a pamäťové gély pre maximálny komfort.

999 €
Detail produktu
Hore

Matrac nie je len miesto na spanie. Je to miesto pre život v ľahu...

Odchádzame. Vraciame sa. Zdieľame. Odpočívame. Pracujeme. Hráme sa. Relaxujeme. Zjeme. Prebúdzame sa. Vzďaľujeme sa. Vraciame sa. Žijeme. Smejeme sa. Milujeme. A potom spíme.

Sealy matrace pro zivot v posteli

Predstavujeme Vám luxusné a inovatívne pružinové matrace Sealy. Úplne nové hybridné matrace Sealy v sebe spájajú dve najlepšie technológie v oblasti spánku a poskytujú tak dokonalý zážitok a odpočinok. Chladivý  komfort gélové pamäťovej peny na povrchu a podporu pružín z titánovej zliatiny zvnútra. Teraz už si nemôže vyberať či chcete pružinový alebo penovou matrac. Vyberte si hybridné matrace Sealy, ktoré sú dokonalou   kombináciou pohodlia a opory.

Viac ako storočie skúseností s dizajnom a výrobou matracov

Ľahnite si na matrac Sealy a staňte sa súčasťou viac než storočie a štvrť vynaliezavosti a invenciou. Cesta matracov Sealy začala roku 1881 v mestečku Sealy v Texase, keď Daniel Haynes, výrobca strojov na spracovanie bavlny vyrobil prvé matraci plnenú bavlnou. A potom ďalšie a ďalšie ... Veľký záujem o jeho matrace vedie k rade inovácií a patentov.

Cesta matracov Sealy pokračuje, stále s cieľom prinášať spáčom ten najlepší spánok, dnes už vo viac ako 60 krajinách na celom svete.

Jedinečné vlastnosti matracov Sealy

Moderné hybridné matrace prináša okrem unikátna konštrukcia s kombináciou pružín a gélové peny tiež ďalšie inovatívne technológie pre Vás pohodlnejší a kvalitnejší spánok

OptiCool™ gélová pamäťová pena

V matraci je použitá pokročilá OptiCool™ gélová pamäťová pena, ktorá je efektívnejšia v odvádzanie prebytočného tepla, než štandardné pamäťové peny.

Gélové podporné jadro

Prostredná tretina matrace je navrhnutá tak, aby poskytovala dodatočnú oporu najťažšom častiam Vášho tela a aby predlžovala životnosť matraca.

Tkanina ForeverFlex™

Táto úplne nová látka má úžasný dizajn a vo svojej triede najlepšie vlastnosti z hľadiska naťahovanie a pružnosti. Vďaka nim získava matrace viac objímajúci pocit.

Pružiny Apex™ HS

Taštičkové pružiny z titánovej zliatiny poskytujú maximálne pohodlný oporu a znižujú prenos pohybu v matraci spôsobený partnerom.

SolidEdge™ HD okrajový systém

Systém okrajov vytvára pevnú sedacie hranu a maximalizuje využiteľnú spaciu plochu.

Viac o technológii Sealy 

Kolekcia matracov Sealy Hybrid

Vrstvy matrací Sealy Hybrid