[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 180x200 cm Elegantný matrac Verda Hi-Balance, farba Silver lace, 180x200 cm

Elegantný matrac Verda Hi-Balance, farba Silver lace, 180x200 cm

Výnimočný, komfortný matrac prémiovej kvality, ktorá spája najkvalitnejšie prírodné materiály so systémom taštičkových pružín. Zobraziť viac
Značka: Verda
? Pomoc s výberom

Rozmer

180x200 cm
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
4 709,00 €
Pružinový efekt Pružinový efekt Bez nutnosti otáčať matrac Bez nutnosti otáčať matrac

Verda Hi-Balanc

Výnimočný, komfortný matrac prémiovej kvality, ktorá spája najkvalitnejšie prírodné materiály so systémom taštičkových pružín. Vďaka dvojvrstvovému systému vystuženia oddelenými, technicky pokročilými blokmi taštičkových pružín má matrac vynikajúce ergonomické vlastnosti. Optimálna kombinácia pružinových blokov s odlišným počtom pružín rôznych priemerov a komfortného obalu z najkvalitnejších prírodných materiálov vám zaistí vynikajúci a zdravý spánok. Poskytuje optimálnu podporu tela v každej spánkovej polohe.

Nechcete se pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

tuhost matrace Verda

Balenie matraca

Matrac nie je vákuovane balený, preto je pri preprave v plnom rozmere. Rozmer tohto balenia je rovnaký, ako vami zvolený rozmer matraca. Akonáhlematrac vybalíte z igelitového obalu, je možné matrac hneď začať používať.

   nevakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Verda

Produkty značka Verda predstavujú unikátny dizajn a prémiovú kvalitu. Na ich výrobu sú použité iba prvotriedne materiály a je kladený dôraz na detailné spracovanie. Produkty Verda budú skvostom vašej spálne a dotvorí majestátny punc výnimočnosti. Výnimočne komfortné matrace prémiovej kvality, ktoré spájajú najkvalitnejšie prírodné materiály, peny a pružiny. S matracmi Verda sa vaša posteľ stane klenotom vašej spálne.

 

společnost Verda

Technické parametre

Rozmer 180x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 200 cm
Doplnková úprava poťahu ? konský vlas, prírodný Latex
Materiál pružiny
Nosnosť na osobu 200 kg
Obojstrannosť ? nie
Šírka 180 cm
Snímateľný poťah ? nie
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt
Výška jadra ? 39 cm
Výška matraca ? 44 cm
Záruka ? 10 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie