Matrac VALENTINE 1+1 ZADARMO

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 15 cm
Výška jádra 13 cm
Potah Poťah zo 100% polyesterového tvarovaného dutého vlákna je vysoko priedušný, vyniká výbornými hygienickými vlastnosťami a zamedzuje množeniu roztočov v lôžku. 100% polyester
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.

Popis

Valentine je moderný partnerský sendvičový matrac, ktorého tuhosť sa dá zvoliť podľa Vašich požiadaviek jednoduchým otočením. Matrac totiž ponúka dve odlišné tuhosti ložných plôch, ktoré sú vyrobené z kvalitných studených pien CoolBASE. Ložné plochy sú tiež opatrené nopkovým profilom. Ten počas spánku jemne masíruje pokožku, zlepšuje prekrvenie svalstva a tým pádom prispieva k jeho relaxácii a regenerácii. To všetko umocňuje kvalitu Vášho spánku. Matrac má navyše vysoko priedušný a snímateľný poťah, ktorý je pre ľahšie pranie vyrobený z dvoch samostatných polovíc.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Matrace Matrace Matrac 1+1 ZADARMO PreSpanok

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Anna Revajová, 9. 2. 2013 20:37

Píšete, že výška matraca je 15 cm a výška jadra 13 cm to znamená, že celková výška matraca je 28 cm?
Dokedy platí akcia 1 + 1 zadarmo + darček ku každému matracu?
Ďakujem za odpoveď


17. 2. 2013 19:30

Dobrý deň,

výška matraca 13 cm je uvedená bez poťahu. Celková výška matraca vrátane poťahu je 15 cm. Akcia je platná do konca februára.

S pozdravom PreSpanok Team


Erik Zavacký, 28. 10. 2012 22:51

Dobrý ďeň, chcel by som sa opýtať, či ak si objednám jeden matrac s rozmerom 140x200 dostanem k nemu 2x prikrývku?


3. 11. 2012 13:20

Dobrý den,

k matraci Valentine v rozměru 140 x 200 cm dostanete jako dárek 2ks přikrývky Cotton.

S pozdravem PreSpanok Team


Lucia Falatova, 26. 9. 2012 19:23

Dobry den,
moja otazka smeruje k matracu s rozmerom 180x200..
Akcia 1+1 sa predpokladam na tento rozmer nevztahuje, makolko matrac takych to rozmerov je v celku a nie je tvorena dvoma castami? Alebo sa mylim?
Prosim Vas, vysvetlite mi to, pretoze mam zaujem o zakupenie matraca u vas...

Vdaka

L.R


27. 9. 2012 12:39

Dobrý deň,

za cenu 299 EUR je 1ks matraca Valentine v rozmere 180 x 200 cm. Skladá sa z 2ks zlepených matracov k sebe.

S pozdravom PreSpanok Team


fero, 23. 4. 2012 03:36

Moja otázka je dôležitá kvalita alebo kvantita spánku? Je možné že mi stačia 3-4 hod spánku v noci?


25. 4. 2012 09:55

Dobrý deň,

pri spánku človek načerpáva potrebnú energiu. K tomu, aby človek aktívne fungoval je potrebných aspoň 6 - 8 hodín spánku.

S pozdravom

PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne