Matrac TEMPUR® Hybrid Supreme

Technické parametre

Materiál New Precision™ Micro pružiny

Pružiny sú vyrobené z ťahanej ocele za studena.V rozmere 90x200 cm je 16x37 = 592 pružín.Pena okolo pružín funguje aj ako podpora hrán.
TEMPUR
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 21 cm
Doplňková úprava potahu Vymeniteľný svieži poťah vyrobený z odolných tkanín. QuickRefresh
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 10 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Zdravotné matrace napomáhajú predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Jadrá matracov sú certifikované ako zdravotné a navrhnuté tak, aby zabezpečili anatomicky správnu polohu pri spánku a pomohli pri zdravotných komplikáciách.
Bolestiam kĺbov Zdravotný matrac umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Prejavom alergie Certifikované materiály zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, pôsobia proti vzniku a množeniu roztočov a alergénov.
Tuhnutiu svalstva Ložná plocha matraca stimuluje akupresúrne body, ktoré napomáhajú uvoľniť svalstvo počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

Vyskúšajte, kde to všetko začalo. Matrac TEMPUR® Hybrid Supreme s komfortnou výškou 21 cm v sebe spája materiál TEMPUR® so systémom nezávislých pružín v jadre matraca a je navrhnutá pre ten najlepší možný spánok.

Matrac TEMPUR® Hybrid Supreme tvoria:
• 3 cm zdokonalená TEMPUR® vrstva
• 5 cm TEMPUR® dynamická podporná vrstva
• 10 cm Precision ™ micro pružiny
• 3 cm DURABASE ™ odolná základňa
Vrchná vrstva materiálu TEMPUR® zaisťuje dotvarovanie a príjemný pocit opory, ktorý je podporený odozvou pružín v jadre matraca. Každá pružina s optimálnou tuhosťou je uložená v samostatných taštičkách v harmónii s materiálom TEMPUR®, nezávisle reaguje na Váš pohyb a poskytuje oporu.

Pružiny uložené v jednotlivých taštičkách sa vyznačujú vyššou životnosťou a menšie hlučnosťou v porovnaní s obyčajnými pružinami.

Vonkajšia penová konštrukcia matraca TEMPUR® Hybrid zabezpečuje potrebnú podporu na krajoch matraca a zväčšuje využiteľnú plochu matraca. Matrac tak poskytuje plnohodnotnú oporu na krajoch rovnako ako v stredu matraca.

QuickRefresh ™ poťah: Poťah matraca Hybrid Supreme je ľahko snímateľný a môžete ho tak prať, kedy budete chcieť, vďaka tomu bude vždy svieži. Poťah je vyrobených z odolných tkanín a možno ho prať na 60 ° C.


Doba dodania

Varianty expedované do 3 pracovných dní:
žiadne
Ostatné varianty:
do 65 pracovných dní

Varianty výrobku

matrac 80x200 1 549 €
na objednávku

Dodanie do 65 pracovných dní

ks
matrac 90x200 1 649 €
na objednávku

Dodanie do 65 pracovných dní

ks
matrac 160x200 2 749 €
na objednávku

Dodanie do 65 pracovných dní

ks
matrac 180x200 2 999 €
na objednávku

Dodanie do 65 pracovných dní

ks
Atypický rozmer rozmer a cena atypu na vyžiadanie
Celkom

Doprava od 32 €
Garancia 100% spokojnosti Garancia 100% spokojnosti
Záruka najnižšej ceny Záruka najnižšej ceny

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne