Matrac Heureka AKCIA 1+1 ZADARMO

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 19 cm
Výška jádra 17 cm
Potah Luxusný poťah Cashmere s prídavkom kašmíru je veľmi príjemný na dotyk. Je prešitý dutým vláknom vysoky hmotnosti. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Vďaka prídavku kašmíru je poťah veľmi príjemný na dotyk. kašmír
Záruka 5 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Tropico

Popis

Partnerský matrac s poťahom Cashmere. Jadro matraca je vyrobené z kombinácie pien Flexifoam®, ktoré zaisťujú vynikajúcu ortopedickosť, elasticitu, vzdušnosť a odolnosť. Mäkšia strana SOFT (zelená). Milovníkom tvrdšieho ležania vyhovie matrac masívnou stranou HARD (biela) s masážnou profiláciou, ktorá prispieva k prekrveniu pokožky. Veľká výška matraca uľahčuje vstávanie. Vhodné uloženie na pevný latkový alebo pevný či polohovateľný lamelový rošt (mechanický alebo motorový).


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Zdenka Horňáková, 15. 8. 2013 16:05

dobrý deň,chcem sa spýtať či matrac má pamäťovú penu a a koľko zonový je


16. 8. 2013 08:59

Dobrý deň,

matrac Heureka je zhotovená zo studenej peny, bez anatomických zón. Lenivou (pamäťovú penu) neobsahuje.

S pozdravom PreSpanok Team


Monika FecovaMonika Fecova, 30. 5. 2013 21:05

Dobry den,

chcela by som sa informovat na madrac Heureka, potrebovala by som rozmer 90 x 220 2x, aka by bola cena? Doba dodania? Je moznost si niekde aj pozriet vase produkty v nejakej predajni?

Dakujem


7. 6. 2013 11:21

Dobrý deň,

cena matraca Heureka v rozmere 90 x 220 cm je 278 Eur/2ks. Doba dodania je 20 - 25 pracovných dní. Fungujeme iba ako eshop a kamennú predajňu nemáme. Ponúkame preto 45 dennú záruku vrátenia peňazí ak Vám nebude tovar vyhovovať.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Marek Lukoťka, 12. 8. 2013

spokojnost

bez problemov

nic

Pre 16 ľudí z 25 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE