Masážny prístroj Casada Quattromed

Technické parametre

Záruka 2 roky

Popis

Skutočné uvoľnenie kedykoľvek a kdekoľvek! Vďaka 12 voltovému adaptéru, ktorý je súčasťou balenia, môžete Quattromed používať aj v osobnom, nákladnom alebo obytnom automobile. Mobilné masážne terapie s jednoduchou manipuláciou, prenosná a vždy pripravená na použitie.  
 
Quattromed ponúka luxusné masáž, individuálne nastaviteľnou, vďaka masážnym ramenám opatreným hlavicami z pravého jadeitu. Prirodzená sila jadeitu je vďaka integrovanému hĺbkovému teplu ešte väčšie a masáž je tým intenzívnejší. Teplo preniká kameňom len pomaly, je znateľné až po niekoľkých málo minútach. Počas zahrievacej fázy masážne hlavice rotačným pohybom a rolovaním po chrbte uvoľňujú tkaniva a rozvolňují povrchovú stuhnutosť a napätie. Zapnutím vibrácií navyše môžete povzbudiť svoj krvný obeh a lymfatický systém. Prekrvenie je výrazne lepší, odvod škodlivých látok ľahšie.  
 
V kombinácii: shiatsu valivé a hnetacie masáž (uvoľňuje hĺbkové napätie a posilňuje chrbtové svalstvo), vibračné masáž (aktivuje lymfatický systém) a hĺbkové teplo!


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Casada

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne