Magic Aiir MD 3.0 - Priedušný matrac

zľava
50 %

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
3 (stredne tuhý)
Snímatelný potah áno
Výška matrace 25 cm
Výška jádra 23 cm
Doplňková úprava potahu o 2,5 cm Extra Soft peny studená pena
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 10

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.
Dieťa

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovanie - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Studená pena napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
prejavom alergie Použité materiály zamedzujú vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorá si tak zachová vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému potenie v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

PerDormire

Popis

Chcete vyskúšať niečo nové? Matrac Magic AIIRA MD 3.0 prichádza s úplne inovatívnou technológiou prerezanie jadra. To prináša špeciálny pocit pri ležaní, ktorý inde nenájdete. Pružný pocit pri ležaní tvoria spolu s pamäťovou penou výbornu oporu tela a zároveň je veľmi pohodlný a príjemný.

Zaujme vás tiež moderný poťah matraca, ktorý je nielen krásny, ale aj praktický. Je ľahko snímateľný a prateľný, vyrobený z hypoalergénneho vlákna, ktoré chráni jadro matraca pred usadzovaním prachu, ale aj pred roztočmi, čo iste poteší každého alergika. Poťah aj celý matrac je dokonale priedušný a vďaka ventilácii odvádza ľahko vlhkosť a nadbytočné teplo.

Na matraci sa tak počas noci nebudete prehrievať a nebudete sami seba rušiť z pokojného spánku prevaľovaním a odkopáváním periny. Váš spánok potom bude hlbší a tým aj kvalitnejší a zdravší.

Príďte si túto inovatívne novinku vyskúšať na niektorú z našich predajní PreSpánok a užite si tento nový, výnimočný pocit na vlastnej koži.

Kľúčové vlastnosti

• Nový pocit z ležania vďaka špeciálnemu jadru AIIRA
• Jadro kombinujúce pružnosť a pohodlie pamäťovej peny
• Inovatívny poťah s ventilačnými štvorčekami
• Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla


Zloženie matraca

• Poťah strana A:
o 2,5 cm Extra Soft peny
• 5 cm AIIR pamäťovej peny
• 7 cm AIIR studenej peny
• 4 cm AIIR studenej peny
• 7 cm AIIR studenej peny


Varianty výrobku

matrac 90x200 969 €
484 €
skladom

Dodanie do 10 pracovných dní

ks
Atypický rozmer rozmer a cena atypu na vyžiadanie

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne