Lux Estate Plush - luxusný pružinový matrac so základňou + drevené nohy

Technické parametre

Materiál IntelliCoil pružina

Špeciálna titánová pružina IntelliCoil™ má jedinečný dizajn pružiny v pružine. Poskytuje pohodlie a zároveň zásadnú podporu Vášho tela hlboko v matraci, vďaka čomu znižuje potrebu otáčania sa.
pružiny
Nosnost 150 kg
Výška matrace 45 cm
Potah PrimaCool™ poťah.

Náš exkluzívny PrimaCool™ poťah v sebe skrýva prirodzené priedušný hodváb a päť centimetrov gélovej peny obotkané vlnenými vláknami naplnených chladiacim materiálom OUTLAST®.
hedvábí
Doplňková úprava potahu PrimaVent™ ventilačný systém

Štýlové pevné mosadzné prieduchy sú navrhnuté tak, aby podporovali priedušnosť a umožnili väčšie prúdenie vzduchu pre ešte kľudnejší spánok.
ventilačný systém
Záruka 10 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Výrobca

Stearns & Foster

Popis

Luxus, ktorý sa nedá s ničím porovnať. Lux Estate™ Plush poskytuje najlepší možný zážitok zo spánku.

PrimaCool™ poťah. Náš exkluzívny PrimaCool™ poťah v sebe skrýva prirodzené priedušný hodváb a päť centimetrov gélovej peny obotkané vlnenými vláknami naplnených chladiacim materiálom OUTLAST®.

PrimaVent™ ventilačný systém. Štýlové pevné mosadzné prieduchy sú navrhnuté tak, aby podporovali priedušnosť a umožnili väčšie prúdenie vzduchu pre ešte kľudnejší spánok.

IntelliCoil™ pružina. Špeciálna titánová pružina IntelliCoil™ má jedinečný dizajn pružiny v pružine. Poskytuje pohodlie a zároveň zásadnú podporu Vášho tela hlboko v matraci, vďaka čomu znižuje potrebu otáčania sa.

Ručné prešívanie. Špeciálne talianske chumáče sú všitédo vnútra matraca a držia všetky jeho vrstvy pevne pohromade. Naše ručné všívanie bráni postupnému posúvaniu vrstiev a vytvára jedinečný dlho trvajúci pocit.

KLÚČOVÉ PRVKY
Ručné prešívanie
IntelliCoil™ titánová pružina v pružine
PrimaCool™ poťah s materiálom OUTLAST®, s hodvábom a vlnou
PrimaCool™ gélová pamäťová pena
PrimaSense™ gélová pena
PrimaVent™ ventilačný systém
Poťah plnený kašmírom a hedvábom
StabiLux™ systém spevnenie hrán matraca
PrimaCore™ komfortná vrstva
Pillow TopSmartAlign™ latex
Bavlnená a vlnená podložka
Výška - 45 cm

Čalúnená základňa postele je navrhnutá tak, aby dopĺňala matrac Stearns & Foster nielen farebne, ale aj vzory, štýlom a kvalitou. Vďaka premyslene navrhnuté mriežke základňa absorbuje každodenné nárazy aj tlak a rozkladá váhu rovnomerne.

Integrovaním čiastočne pružných modulov do tejto mriežky sa dosahuje lepšieho tlmenie otrasov spôsobených váhou aj pohybom. Zaisťuje sa tak dlhší živosnost matrace v porovnaní s použitím tradičné, napríklad drevené základne.

Masívne bronzovej chrániče rohov zaisťujú bezpečnosť, odolnosť a dopĺňajú sofistikované prevedenie základne. sú vyrobené z masívneho bronzu, majú patinovaný povrch a dokonale ladia k systému prieduchov PrimaVent ™. Nádherná základňa Stearns & Foster Vám zabezpečí, že si budete vychutnávať ešte lepší spánok a navyše o mnoho dlhšie.

Súčasťou sú drevené nohy Wenge.


Doba dodania

Varianty expedované do 3 pracovných dní:
žiadne
Ostatné varianty:
do 40 pracovných dní

Varianty výrobku

180x200 10 890 €
na objednávku

Dodanie do 40 pracovných dní

ks
200x200 11 290 €
na objednávku

Dodanie do 40 pracovných dní

ks
Celkom

Doprava od 32 €
Garancia 100% spokojnosti Garancia 100% spokojnosti
Záruka najnižšej ceny Záruka najnižšej ceny

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne