Lena - čalúnená posteľ

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Pri zariaďovaní domu či bytu túžime zladiť každý detail, preto by sme nemali zabúdať ani na spálnu. Jej dominantu tvorí práve posteľ, v ktorej budeme nielen s obľubou zaspávať, ale súčasne sa stane ozdobou daného priestoru. Všetko v sebe spája čalúnená posteľ Lena z radu Perfection.

Jej ostro rezané línie ju priamo predurčujú do všetkých moderných spální, kde sa stane centrom príjemného oddychu v akúkoľvek nočnú či dennú hodinu. Oproti ostatným čalúneným posteliam sa líši nižším, jemnejším čelom (91 cm). Vybrať si môžete zo širokej palety farieb aj materiálov (textilu, kože či koženky?) na všetkých predajniach spoločnosti PreSpánok a vytvoriť si spálňu presne podľa vašich predstáv.

Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre variantu s nožičkami vo výške 10 či 15,5 cm, alebo v kombinácii s výklopnými roštami pre prevedenie Box s praktickým úložným priestorom. Vďaka výške bočníc 40 cm vedúcich až na zem a k podlahe do neho môžete umiestniť všetko podľa potreby a zabezpečiť rýchle upratovanie v spálni. Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek variant, nestratí posteľ Lena nič na svojej elegancii.

Technické parametre

Výška čela: 91 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 40 cm
Vlastná výška bočnice: 30 cm
Sila rámu postele: 7 cm
Záruka: 2 roky


Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine . Možností a kombinácií ale existuje oveľa viac!

Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Postele a rošty PreSpanok

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Lucia, 14. 8. 2018

som spokojná

veľa farieb,nevedela som ktorú vybrať

musí sa čakať na dodanie

Pre 2 ľudí z 5 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE