Lea - posteľ z masivu

Technické parametre

Materiál masiv
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Posteľ Lea s dizajnom založeným na čistých líniách predstavuje tú najlepšiu voľbu pre váš zdravý a plnohodnotný spánok. Prednosťou postele je masívna konštrukcia zaisťujúca stabilitu, odolnosť a úctyhodnú životnosť.

Posteľ je vyrobená z kvalitného masívneho dreva a už na prvý pohľad oplýva eleganciou, ktoré možno len ťažko odolať. Súčasťou postele je 125 centimetrov vysoké čelo, ktoré lôžku dodáva na jedinečnosti a zaujímavosti. Pre svoje prevedenie sa hodí predovšetkým do moderne poňatej spálne, kde sa okamžite ujme úlohy perly celej miestnosti.

Určite oceníte výšku lôžka, vďaka ktorému bude vaše vstávanie oveľa pohodlnejšie a každé vaše ráno tak bude plné dobrej nálady a úsmevov od ucha k uchu. Vyberať môžete z troch materiálov a to masívneho buku, dubu alebo Okoume. Viac variantov farebného morenia vám dáva príležitosť zvoliť ideálnu posteľ presne do vašej spálne, kde bude perfektne ladiť s ostatným vybavením.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Alena, 19. 10. 2017 20:13

Dobrý deň, chcem sa opýtať aká je výška spacej plochy?


PreSpánok, 20. 10. 2017 14:27

Dobrý den, paní Aleno.

velice se omlouvám, ale na tento dotaz nedokážu odpovědět.

Výška spací plochy nelze určit. Výška se může lišit podle uložení roštů.

V případě dalších dotazů mne klidně opět kontaktujte.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne