Laura Light - matrac zo studenej peny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 110 kg
Snímatelný potah áno
Praní 30°C
Výška matrace 16 cm
Výška jádra 14 cm
Potah Poťah s antibakteriálnymi a protiroztočovými účinkami vyplnený nízkoelestickou penou, tlmiaci váhu tela. Obmedzuje výskyt plesní a baktérií. zmes polyesteru a viskózy
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.

Popis

Jadro vykazuje vyššiu pórovitosť a tým lepšie prevzdušnenie a odvetrávanie vlhkosti. Poťahová tkanina je snímateľná a prateľná, čo zvyšuje hygienický komfort matraca.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Matrace Lacné matrace PreSpanok

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Lubica, 3. 2. 2014 16:51

Dobry den,

rada by som sa spytala, akej hustoty v kg/m3 je studena pena, z ktorych je matrac tvoreny.

Dakujem pekne za odpoved
Lubica


4. 2. 2014 11:22

Dobrý deň,

matrac zo studenej peny hustoty 28kg/m3.

S pozdravom PreSpanok Team


Ivan Szanyi, 25. 2. 2012 20:45

Dobry den, vyberam si matrac a zaujal ma model Laura, ale nie som si isty ci je pre mna vhodny. Hladam tvrdsi matrac, mam bolesti chrbta.... Je vhodny alebo mi viete odporucit iny model? Este sa chcem opytat, mate k dispozicii daky katalog matracov? Celkom rad by som si daky prestudoval. Dakujem za odpoved, Ivan Szanyi


1. 3. 2012 13:54

Dobrý deň,

vzhľadom k Vašim problémom, by sme Vám odporučili vyberať matrace z lenivej peny, strednej tuhosti.
Z našej ponuky Vám môžeme odporučiť tieto následujúce:


S pozdravom

ProSpanek Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne