[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa typu Vrchné matrace Krycí matrac s obsahom latexu a hybridnej peny Topper Gel, 140x200 cm

Krycí matrac s obsahom latexu a hybridnej peny Topper Gel, 140x200 cm

Luxusný vrchný matrac je tvorený z dvoch vrstiev pien – latexovej a hybridnej, ktoré majú samé pozitívne vlastnosti. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 06.03. do 10.03.
Doprava od 0,00 € ?
634,00 €
Záruka 2 roky Záruka 2 roky Český výrobok Český výrobok Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania

Krycí matrac s obsahom latexu a hybridnej peny

Luxusný vrchný matrac je tvorený z dvoch vrstiev pien – latexovej a hybridnej, ktoré majú samé pozitívne vlastnosti. Prvá latexová vrstva z peny Latex Ocean Blue je vysoko odolná a ponúka pocit skvelej termoregulácie počas spánku. Nemusíte sa teda báť nadmerného potenia, ale naopak si môžete užívať kľudný, ničím nerušený spánok.

Druhá strana je vyrobená z hybridnej peny, ktorá je pružná a zároveň vysoko poddajná, tým dokáže zaručiť vysokú mieru pohodlia a opory pri ležaní. Spája výhody studenej, pamäťovej peny a latexu, zaisťuje optimálnu klímu v lôžku a pomáha predchádzať nadmernému poteniu. Snímateľný a prateľný poťah Wellness obsahuje duté vlákno, ktoré je priedušné a pomáha odvetrávaniu matraca.

 

Kľúčové vlastnosti

✔ Snímateľný a prateľný poťah
✔ Poťah vhodný pre alergikov a astmatikov
✔ Vylepšenie existujúceho pocitu matrace
✔ Bez nutnosti otáčať matrac


Pre koho je vhodný

Univerzálny matrac si zamiluje úplne každý. Či už sú to malé deti, dospelí alebo alergici.

Zloženie matraca

Jadro: 3 cm latexová pena, 3 cm hybrid pena

Poťah: 100 % duté vlákno

vrchni matrace Topper Gel
Latexová pena

Latex je elastický materiál so schopnosťou skvelo sa prispôsobiť telu a jeho krivkám. Je vysoko pružný, okopíruje každý váš pohyb a skvelo rozkladá tlak po celom povrchu matraca, čím bráni nepríjemným bolestiam chrbtice. Hybridná pena prináša mimoriadne pohodlie a perfektnú oporu tela – táto pena kombinuje všetky ergonomické výhody studenej peny, latexu a pamäťovej peny v jednom.

Hybridná pena

Hybridná pena prináša mimoriadne pohodlie a perfektnú oporu tela – táto pena kombinuje všetky ergonomické výhody studenej peny, latexu a pamäťovej peny v jednom.

Duté vlákno

Výplňový materiál s množstvom pozitívnych vlastností. Medzi ne je možné zaradiť napr. Možnosť prať na teplotu až 60°C, tvarovú stálosť, rýchle schnutie a antialergické vlastnosti, vďaka ktorým je materiál vhodný aj pre alergikov a astmatikov. Vyznačuje sa tiež svojou ľahkosťou a nadýchanosťou.

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 140x200 cm
Atypy ? nie
Dĺžka 200 cm
Doplnková úprava poťahu ? Wellness
Materiál hybridná pena, latexová pena
Obojstrannosť ? nie
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre dospelých
Šírka 140 cm
Snímateľný poťah ? áno
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Tuhosť ? 2 - mäkký
Výška jadra ? 6 cm
Výška matraca ? 8 cm
Záruka ? 2 roky
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie