Kontinentálna posteľ Original Box Bed CITY

Technické parametre

Záruka 10 rokov

Výrobca

Tropico

Popis

Luxusné vysoké kontinentálne lôžko strednej tuhosti a veľkej variability vybavené 7-zónovým obojstranným matracom, ktorý poskytuje správne uloženie chrbtice počas spánku. Kontinentálna posteľ Vám tak ponúka pohodlie, ktoré je dosiahnuté správnym spojením rôznorodých vrstiev a veľkou výškou. Tým si Vás získa na prvé ľahnutie!

Klasické vysoké kontinentálne čelo, ktoré nevyjde z módy. Na každej strane lôžka presahuje o 3 cm, čím dodáva kontinentálne posteli na majestátnosti. Decentné prešitie a luxusný vzhľad.

Vrchný matrac (Topper) kombinuje pamäťovú penu (2,5 cm) s jemnou masážnou profiláciou Relax a vysoko pružnou flexi penou (2,5 cm) a tak zvyšuje spánkový komfort. Snímateľný poťah z hodvábne jemnej a mäkkej tkaniny je prateľný na 40 ° C.

Nosný matrac s jadrom s taštičkovými pružinami, usporiadanými do 7 zón zaisťuje komfort pre hlboký spánok a vynikajúcu podporu chrbtice. Spodný matrac vrstvou pružín systému Bonell je dôležitým stavebným prvkom komfortu a dodáva prirodzenú tuhosť, odolnosť a rozloženie tlaku tela.

Masívny drevený rám s vystuženou konštrukciou dodáva lôžku vysokú konštrukčnú tuhosť a je zárukou dlhej životnosti. To všetko s možnosťou voľby z troch odolných poťahových látok vysokej pevnosti a nožičiek z masívneho dreva (výška 10 cm).

Výška ložnej plochy 62 cm.
- Krycí matrac 6 cm
- Nosný matrac 19 cm
- Spodný matrac 27 cm
- Nožičky 10 cm

Čelo:
Výška 125 cm
Hrúbka 12 cm
Dostupné šírky: 166 cm (pre lôžko šírky 160 cm) a 186 cm (pre lôžko šírka 180 cm)


Môže Vás zaujímať

Viac o kontinentálnych posteliach

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne