Kokos - matrac zložený kombináciou kvalitných pien

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 17 cm
Potah Na dotyk příjemný poťah Chloe Aktiv je navrhnutý pre ludí s citlivou pokožkou, má antibakteriálne a antiroztočove vlastnosti. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Benab

Popis

Obľubený a cenovo výhodný, zdravotne nezávadný, 17 cm vysoký matrac, zložený kombináciou kvalitných FLEX - PUR pien a dvomi vrstvami prírodných kokosových dosiek pre spevnenie jadra matraca.

● poskytuje potrebný komfort pre menej náročných užívateľov
● zabezpečené potrebné prevzdušnenie jadra pomocou kokosových vrstiev
● obojstranne použiteľný, rovnako tvrdý
● odporúčaný rošt lamelový nepolohovateľný


Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk príjemný. Dokonale sa hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, na viac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Petra Loncková, 18. 8. 2015 21:32

Chcem sa opýtať, či je tento typ matraca vhodný pre deti vo veku 4-9 rokov? Alebo ktorý typ by ste mi odporucili pre deti vo veku 4,7 a 9 rokov. Za odpoveď ďakujem. Petra


PreSpánok, 2. 9. 2015 12:55

Dobrý deň, 

tento matrac je vhodný, 

pre dieťa v tomto veku Vám taktiež odporúčame matrac Wanessa alebo Energy.

S pozdravom

PreSpanok.sk eshop


Alena Podmajerská, 8. 1. 2014 22:10

Je možné matrac kokos vyrobiť v rozmere 80x185 cm?
Aké by bola cena a dodacia lehota?
Ďakujem


9. 1. 2014 10:49

Dobrý deň,

cena matraca Kokos v rozmere 80 x 185 cm je 123,-Eur. Doba dodania: 10-15 pracovných dní.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Eva, 8. 3. 2015

Dostatočne tvrdý, obojstranný, s pratelnym poťahom.

Zatiaľ nie je.

Pre 7 ľudí z 15 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE

Miroslav, 10. 10. 2013

Pre 5 ľudí z 10 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE