Klinmam Outlast - stredne hrejivé lôžkoviny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Potah
středně hřejivá přikrývka Klinmam s technologií Outlast Termoregulačný materiál Outlast zabezpečuje stabilnú teplotu v lôžku po celú noc bez ohľadu na zmeny teplôt v spálni. Prebytočné teplo absorbuje a vracia ho späť, keď okolitá teplota klesá.
100% bavlna
Plnění přikrývky
středně hřejivá přikrývka Klinmam s plněním Dreamfill Trojrozmerné duté vlákna Ω zvyšujú stupeň hrejivosti až o 35% oproti klasickému dutému vláknu pri zachovaní nadýchanosti a nižšej hmotnosti prikrývky.
Vlákna Fillwell® Dreamfil
Plnění polštáře Zmes jemných polyesterových "guličiek" a špeciálnych polyuretánových tyčiniek slúži na zabezpečenie pružnosti, mäkkosti a tvarovej stálosti vankúše. 50% polyesterové guľôčky, 50% polyuretánové tyčinky
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Lôžkovina je vhodná pre:
Muž
Žena
Dieťa

Lôžkovina napomáha predchádzať:
Problémom s termoreguláciou Ani zima, ani horúco - skrátka "tak akurát". Termoregulačný materiál Outlast s funkciou "klimatizácia" lôžka sa dokáže perfektne vysporiadať so zmenami teplôt v spálni v priebehu noci.
Nekľudnému spaniu Vlastnosti prikrývky zaisťujú vhodnú mikroklímu v lôžku potrebnú pre pokojný a nerušený spánok a eliminuje tak počas noci prebúdzanie, prevaľovanie a otáčanie.

Výrobca

Klinmam

Popis

Posteľná súprava Klinmam OUTLAST vyniká výbornými termoregulačnými vlastnosťami. Vďaka jedinečnosti použitých materiálov udržuje súprava optimálnu teplotnú klímu v lôžku, nedochádza k poteniu.Je nevhodná pre zimomravých užívateľov. čujeme však pro zimomřivé uživatele.


Môže Vás zaujímať

Ako vybrať lôžkoviny?

Podobné produkty nájdete taktiež tu

Stredne hrejivé lôžkoviny Klinmam

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne