Klinmam Lyocel - letné lôžkoviny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Potah
vysoce savé přikrývky Klinmam z materiálu Lyocell Hebká tkanina v saténovej úprave je vďaka prímesi nanovlákien z drevitej buničiny silná ako polyester a savá viac ako bavlna..
100% lyocelové vlákno
Plnění přikrývky
letní přikrývka Klinmam z materiálu Lyocell Jemné vlákna získané z drevitej buničiny s vynikajúcim pohlcovaním a odvodom vlhkosti počas spánku absorbujú až o 130% viac potu, než prikrývky z bavlny.
100% lyocelové vlákno
Plnění polštáře Zmes jemných polyesterových "guličiek" a špeciálnych polyuretánových tyčiniek slúži na zabezpečenie pružnosti, mäkkosti a tvarovej stálosti vankúše. 50% polyesterové guľôčky, 50% polyuretánové tyčinky
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Lôžkovina je vhodná pre:
Muž
Žena
Dieťa

Lôžkovina napomáha predchádzať:
Nadmernému poteniu v lôžku Konštrukcia a materiál prikrývky rýchlo odvádza od tela vlhkosť a po celú noc zabezpečuje suchú mikroklímu v lôžku potrebnú pre nerušený a pokojný spánok.
Nekľudnému spaniu Vlastnosti prikrývky zaisťujú vhodnú mikroklímu v lôžku potrebnú pre pokojný a nerušený spánok a eliminuje tak počas noci prebúdzanie, prevaľovanie a otáčanie.

Výrobca

Klinmam

Popis

Posteľná súprava Klinmam LYOCELL absorbuje až o 130% viac potu ako posteľné výrobky z klasickej bavlny. Lyocellové vlákno renomovanej firmy Lenzing, svetoznámeho výrobcu celulózových vlákien, je vyrobené z drevitej buničiny. Z čistých lyocellových vlákien je zhotovená ako povrchová tkanina, tak náplň. Tento jemný prírodný materiál je vysoko priedušný a antibakteriálny. Súprava je vhodná predovšetkým.


Môže Vás zaujímať

Ako vybrať lôžkoviny?

Podobné produkty nájdete taktiež tu

Letné lôžkoviny Klinmam

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne