Klinmam Decor

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Praní 60 °C
Záruka 2 roky

Doporučenie

Lůžkovina je vhodná pro:
Muž
Žena

Lůžkovina napomáhá předcházet:
Nadměrnému pocení v lůžku Konstrukce a materiál přikrývky rychle odvádí od těla vlhkost a po celou noc zabezpečují suché mikroklima v lůžku potřebné pro nerušený a klidný spánek.
Neklidnému spaní Vlastnosti přikrývky zajišťují vhodné mikroklima v lůžku potřebné pro klidný a nerušený spánek a eliminují tak během noci probouzení, převalování a otáčení.

Výrobca

Klinmam

Popis

Urobte si radosť prikrývkou z limitovanej kolekcie s jedinečnými dekory a francúzskymi materiály hebkými a príjemným na dotyk ...

U lôžkoviny Decor oceníte predovšetkým nadýchanosť, anti-bakteriálne pôsobenie a ľahkú údržbu s možnosťou prania až na 60 ° C. Posteľná súprava Decor je teda vhodná pre všetkých užívateľov, ktorí požadujú vysoký stupeň hygieny v lôžku. Zvlášť potom pre alergikov a domácnosti s deťmi.

Prikrývka strednej hrejivosti vhodná pre celoročné použitie je ľahká, vzdušná, hrejivá. Vďaka aplikovanej technológii prešitia si prikrývka dlhodobo udržiava svoju tvarovú stálosť a objem. Dôležitým prvkom je netkaná textília, ktorá slúži ako ochranná membrána brániaca prenikaniu rúna skrz látku a zamedzuje žmolkovaniu.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Letné lôžkoviny Klinmam Lôžkoviny

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne