Klimagel Hard - gélový zónový matrac

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál gél
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
5 (veľmi tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60 °C
Výška matrace 26 cm
Potah Bamboo boa – poťah obsahujúci jemné bambusové vlákno s hygroskopickým účinky, má antibakteriálne vlastnosti a zabraňuje vzniku plesní. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 5 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Gélová matrace napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Vďaka unikátnym vlastnostiam materiálu jadra dochádza počas spánku k uvoľneniu a zmiernenie bolestí bedrovej a krčnej chrbtice.
Bolestiam kĺbov Gélová matrace umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Tuhnutiu svalstva Ložná plocha gélových matracov stimuluje akupresúrne body, ktoré napomáhajú uvoľniť svalstvo počas spánku.

Výrobca

Geltech

Popis

Luxusný sedemzónový matrac zo studenej peny v kombinácii s gélovými segmentami v oblasti ramien a bedier. Rozloženie gélových výplní kopíruje krivky tela a vďaka unikátnej vlastnosti materiálu geltech rozkladá tlak, pôsobí vyrovnávajúcim účinkom, ktorý má vplyv predovšetkým na uvoľnenie svalového napätia.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne