späť na zoznam aktualít

K matracu TEMPUR rošt so zľavou 25% a vankúš za 1,- Euro

Ďakujeme za Váš záujem, akcia je ukončená.

Matrac z materiálu TEMPUR s otvorenou bunkovou štruktúrou neopakovateľne kopíruje každú krivku Vášho tela, tým eliminuje otáčanie a zbytočné prevaľovanie a Vy spíte komfortne po celú noc...

Získajte teraz k Vášmu novému komfortnému matracu TEMPUR niektorý zo segmentových roštov TEMPUR so zľavou 25% a Vami vybraný vankúš TEMPUR za jedno euro. Vďaka tejto kombinácii za super cenu využijete výhody spacieho systému TEMPUR na plno!

Limitovaná nabídka TEMPUR u ProSpánku

Na čo sa akcia vzťahuje?

Akcia sa vzťahuje na nižšie vyznačené kombinácie matracov a roštov TEMPUR* vo všetkých pocitových kolekciach matracov TEMPUR (Original, Cloud, Sensation aj Breeze) s výškou 19, 21, 22, 25 a 27 cm. K Vami zvolenej kombinácii matraca a roštu dostanete navyše Vami vybraný vankúš TEMPUR za 1 euro.

Vďaka zjednotenej výške vo všetkých pocitových kolekciach môžete matrace TEMPUR medzi sebou ľubovoľne kombinovať.

Zvolené kombinace matrací a roštů v akci TEMPUR u ProSpánek

*25% zľava na rošt sa vzťahuje na vyznačené kombinácie matracov a roštov. Akcia platí do vypredania zásob alebo do odvolania.

Ako akcia funguje?

K matracu TEMPUR vo vybranej výške máte vždy na výber zodpovedajúci rošt. Ak si napríklad vyberiete matrac TEMPUR s výškou 19 cm získavate k nemu segmentový rošt TEMPUR Flex 500 so zľavou 25%.

K matracu s výškou 21 cm máte na výber z troch roštov so zľavou 25% a to statický rošt TEMPUR Flex 500 alebo komfortnejší polohovateľný rošt TEMPUR Flex 2000 alebo TEMPUR Flex 3000.

Pri výbere matraca s výškou 25 alebo 27 cm si môžete so zľavou 25% vybrať z celej ponuky segmentových roštov TEMPUR. Čím lepší matrac, tým viac typov roštov si môžete vybrať.

 
Zobraziť matrace TEMPUR Zobraziť rošty TEMPUR

Prečo zrovna rošt TEMPUR

  • Rošty TEMPUR dopĺňajú tvarovanie matraca a dodávajú mu pružnosť

  • Uľahčujú pohyb na Vašom matracu a predlžujú jeho životnosť

  • Poskytujú úľavu od tlaku a zvyšujú komfort a pohodlie

  • Sú ideálnym doplnkom Vášho TEMPUR matraca, ktorý umožní stopercentné využitie všetkých výhod materiálu TEMPUR

 

Potrebujete poradiť?

Bližšie informácie o prebiehajúcej akcii Vám ochotne poskytnú predajcovia na ktorejkoľvek predajni PreSpánok alebo nás neváhajte kontaktovať na telefóne alebo emailovej adrese info@prespanok.sk

Zoznam predajní PreSpánok